Sturmanskie ARCTIC 2409/2261290

Original price was: 1 410 zł.Current price is: 916 zł.

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

Brak w magazynie

Sturmanskie (czy też Szturmańskie) zawsze wyglądają pięknie….wychylając się z za mankietu koszuli, czy rękawa marynarki. Dotyczy to wszystkich modeli czasomierzy tej marki, niezależnie od tego, czy koperta jest wykonana w wersji srebrzystą, czy złoconej. Niezależnie od tego jaki zegarek pokazuje firma Szturmańskie każdy i tak ma na myśli zegarki dla pilotów. Ta zasada wynika także z jednoznacznych skojarzeń z zegarkiem Jurija Gagarina.

Warto go mieć na nadgarstku…

Sturmanskie ARCTIC 2409/2261290 – zawsze modny i zawsze przyciągający wzrok. Zegarki z ręcznym naciągiem, sentymentalna podróż do złotego wieku zegarmistrzostwa, historia aktualna aż po dzień dzisiejszy.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Klasyczna koperta Sturmanskie ARCTIC 2409/2261290 o łagodnej linii, skrywa piękną czarną tarcze z charakterystycznym logiem „ Biegun Północny” pisanym cyrylicą. Dyskretna podziałka minutowa ułatwia odczyt, wskazania godzin realizowane są przez nadrukowanych 12 cyfr o jasnej barwie. Za napęd odpowiada, ręcznie nakręcany rosyjski mechanizm ze stajni Wostok. Całość ozdobiono czarnym paskiem ze skóry cielęcej który gwarantuje miękkość i wygodę użytkowania.

Nasza ocena…

Sturmanskie ARCTIC 2409/2261290, zegarek o sentymentalnym wzornictwie i charakterze dla wszystkich, którzy cenią tradycyjne zegarmistrzostwo, lecz nie chcieliby tracić przy tym fortuny.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają gwarancję, opakowanie i wszystkie dokumenty producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu, lub faktura sprzedaży.

 

Mechanizm

Szkiełko

Mineralne

Koperta

Stal szlachetna

Pasek

Skóra naturalna

Wodoszczelność

100 m/ 10 ATM

Funkcje

brak

Szerokość koperty (mm)

40.0

Grubość koperty (mm)

0.0

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.