Sturmanskie GAGARIN 2609/3707129

Original price was: 1 970 zł.Current price is: 1 280 zł.

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

Brak w magazynie

Zegarki Sturmanskie (czy też Szturmańskie) zawsze wyglądają pięknie….wychylając się z za mankietu koszuli, czy rękawa marynarki. Dotyczy to wszystkich modeli czasomierzy tej marki, niezależnie od tego, czy koperta jest wykonana w wersji srebrzystą, czy złoconej. Niezależnie od tego jaki zegarek pokazuje firma Szturmańskie każdy i tak ma na myśli zegarki dla pilotów. Ta zasada wynika także z jednoznacznych skojarzeń z zegarkiem Jurija Gagarina.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Zegarek Szturmanskie Gagarin Vintage 2609-3707129 to elegancki męski czasomierz, wydany w limitowanej serii 2000 egzemplarzy dla uczczenia pięćdziesiątej rocznicy pierwszego załogowego lotu w kosmos.

Warto go mieć na nadgarstku…

Klasyczna, stalowa koperta znana z innych modeli tej serii w rozmiarze 40mm  i szczelności 10 atm (100 metrów szczelności), z tradycyjną koronką w stylu vintage.
Czarna tarcza ze znanym logiem w dolnej części i napisem w oryginale, po rosyjsku, w górnej przedstawiającej producenta. W połączeniu z pięknymi cyframi w beżowym kolorze dają nie zapomniane wrażenie. Profilowane szkło mineralne pięknie
komponuje się z kopertą dopełniając stylu z minionej epoki. Pasek to skóra cielęca o fakturze aligatora w czarnym kolorze. Za mechanizm Sturmanskie GAGARIN 2609/3707129 posłużył manualnie nakręcany (za pomocą koronki w tradycyjny sposób) kaliber Poljot 2609 o rezerwie chodu ok. 40 godzin.
Model ten posiada grawerunek na deklu z indywidualnym numerem w limitacji.

Nasza ocena…

Klasyczny model o stylistyce, która już dawno minęła, pomimo dużej liczby entuzjastów zainteresowanych właśnie takim wyglądem. Sturmanskie GAGARIN 2609/3707129 to zegarek dla każdego, kto chciałby wyróżnić się z tłumu i pochwalić tradycyjnym nakręcanym zegarkiem.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają gwarancję, opakowanie i wszystkie dokumenty producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu, lub faktura sprzedaży.

Mechanizm

Szkiełko

Mineralne

Koperta

Stal szlachetna

Pasek

Skóra naturalna

Wodoszczelność

100 m/ 10 ATM

Funkcje

brak

Szerokość koperty (mm)

40.0

Grubość koperty (mm)

0.0

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.