Sturmanskie SPUTNIK VD78/6819424

Original price was: 810 zł.Current price is: 526 zł.

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

Brak w magazynie

Zegarki Sturmanskie (czy też Szturmańskie) zawsze wyglądają pięknie….wychylając się z za mankietu koszuli, czy rękawa marynarki. Dotyczy to wszystkich modeli czasomierzy tej marki, niezależnie od tego, czy koperta jest wykonana w wersji srebrzystą, czy złoconej. Niezależnie od tego jaki zegarek pokazuje firma Szturmańskie każdy i tak ma na myśli zegarki dla pilotów. Ta zasada wynika także z jednoznacznych skojarzeń z zegarkiem Jurija Gagarina.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Sturmanskie Heritage Sputnik VD78-6819424 to niezwykle ciekawy zegarek dla mężczyzn, którego charakterystyka odwołuje się do dziedzictwa rosyjskiej manufaktury, ale także do dziedzictwa kosmicznej i wojskowej myśli radzieckiej.

Warto go mieć na nadgarstku…

Sturmanskie SPUTNIK VD78/6819424 jest typowym przedstawicielem stylu vintage. Od koperty której kształt jest inspirowany kształtem kopert zegarków z lat 50 poprzez indeksy oraz ich kolor. Koperta w rozm. 40mm, szczelności 5atm. (50 metrów) złocona na różowo w technologi PVD, doskonale oddaje klimat zegarków radzieckich. Tarcza z podziałką minut, oraz logiem producenta w kolorze nawiązującym do koloru koperty i jasnymi cyframi daje dużą czytelność na tle czarnego tła u dołu miejsce znalazła komplikacja „małej sekundy”. Zastosowano w referencji tej szkło mineralne – utwardzone ( możliwość zarysowania ) Zegarek został sparowany z paskiem cielęcym wysokiej jakości w czarnym kolorze który doskonale współgra z kopertą. Mechanizm kwarcowy zasilany baterią wyprodukowało Seiko oznaczony jest on symbolem VD78.

Nasza ocena…

Klasyczny, model o stylistyce która już dawno minęła pomimo dużej liczby entuzjastów zainteresowanych właśnie takim wyglądem. Sturmanskie SPUTNIK VD78/6819424 pasuje dla każdego chcącego wyróżnić się z tłumu.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają gwarancję, opakowanie i wszystkie dokumenty producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu, lub faktura sprzedaży.

 

 

Mechanizm

Płeć

Szkiełko

Mineralne utwardzone

Koperta

Stal szlachetna z PVD

Pasek

Skóra naturalna – egzotyczna

Wodoszczelność

100 m/ 10 ATM

Funkcje

Datownik

Szerokość koperty (mm)

40.0

Grubość koperty (mm)

0.0

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.