Tissot T-TOUCH II T047.220.46.126.00

Original price was: 5 800 zł.Current price is: 3 100 zł.

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

Na stanie

Wysyłamy w 24 godziny

Darmowa dostawa od 300 złotych

100% oryginalności

20 lat doświadczenia na rynku

Dogodne raty

Darmowy zwrot 14 dni

Grawerowanie w uzgodnieniu z klientem

Gwarancja najniższej ceny

Tissot TOUCH COLLECTION T-TOUCH II Titanium T047.220.46.126.00

Tissot TOUCH COLLECTION T-TOUCH II Titanium T0472204612600 – to damski sportowy zegarek Tissot został wyposażony w precyzyjny szwajcarski mechanizm kwarcowy zasilany baterią. Czasomierz posiada wiele funkcji które obsługuje się poprzez dotykowe szkiełko, co jest charakterystyczne dla tej lini zegarków.

Datownik – wskazanie dnia miesiąca na tarczy zegarka. Zwykle jest realizowane cyfrowo – poprzez zmianę liczby w okienku tarczy, ale może być także analogowe – za pomocą wskazówki. Specjalną odmianą jest datownik panoramiczny, w którym wskazanie jest zrealizowane za pomocą dwóch dysków cyfrowych, dzięki czemu pole wskazań jest większe (wskazanie czytelniejsze)

Stoper – powszechnie nazywany także „chronografem”. Dodatkowy moduł zegarka pozwalające na pomiar krótkich odcinków czasu. Rozbudowany stoper może pozwalać także na pomiar międzyczasów – stoper z doganiającą wskazówką (Rattrapante)

Alarm – budzik. Urządzenia zegarowe wyposażone w dodatkowy mechanizm wydający sygnał w dowolnym, uprzednio nastawionym czasie. Jako, że sygnał ten służył zwykle do budzenia zegar z takim mechanizmem przyjął nazwę budzika.

Kompas – dodatkowe wyposażenie zegarka nie związane z pomiarem czasu. Przyrząd nawigacyjny służący do wyznaczania kierunku biegunów magnetycznych. Symbioza kompasu i mechanizmu zegarka jest o tyle trudna, że kompas wytwarza pole magnetyczne mogące zakłócić pracę czasomierza.

Termometr – dodatkowe wyposażenie zegarka nie związane z pomiarem czasu. Wskazuje temperaturę mierzonego obiektu (ciała ludzkiego, otoczenia)

Wysokościomierz – dodatkowe wyposażenie zegarka nie związane z pomiarem czasu. Przyrząd wskazujący wysokość na jakiej znajduje się zegarek.

Barometr – służy do pomiaru ciśnienia atmosferycznego.

Tarcza zegarka wykonana z masy perłowej – dla celów dekoracyjnych wykończenia powierzchni tarczy użyto macicy perłowej. Cechą charakterystyczną takiej tarczy są mieniące się i opalizujące kolory na powierzchni tarczy.

Diamenty na tarczy – kamienie dekoracyjne – w tym przypadku diamenty umieszczone na tarczy zegarka.

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają gwarancję, opakowanie i wszystkie dokumenty producenta. Do każdego zegarka dołączany jest paragon zakupu, lub faktura sprzedaży.

Tissot jest jedną z najlepiej znanych w świecie marek zegarkowych. Tę popularność firma zawdzięcza tak szerokiej kolekcji zegarków – męskich i damskich, sportowych i eleganckich, nowoczesnych i klasycznych, naręcznych i kieszonkowych, jak i zegarkowym innowacjom i marketingowej pracy jej załogi.

Tissot – to pionier zegarmistrzowskiego rzemiosła i firma o wielkim dorobku w zakresie innowacyjnych rozwiązań. Taki przymiotniki pasują do niej już od momentu powstania w roku 1853. Dziś Tissot jest członkiem Grupy Swatch, największego na świecie producenta i dystrybutora zegarków. Od ponad 160 lat siedziba firmy znajduje się w znanym z produkcji zegarków szwajcarskim mieście Le Locle, położonym w szwajcarskich górach Jura. Firma obecna jest na ponad 150 rynkach zegarkowych świata. W informacjach o marce, szczyci się ona nowoczesnymi technologiami wytwarzania, stosowaniem wyjątkowych materiałów jak i niezwykle szerokimi możliwościami funkcjonalnymi swoich zegarków. Tissot oferuje szeroką i bardzo wszechstronną gammę swoich wyrobów, nieporównywalnie szerszą niż każda z inna ze szwajcarskich marek zegarków, a co bardzo ważne, czyni to po stosunkowo przystępnych cenach.

Mechanizm

Szkiełko

Dotykowe szafirowe

Koperta

Tytan

Pasek

Skóra naturalna

Wodoszczelność

100 m/ 10 ATM

Funkcje

Datownik,Stoper,Alarm,Barometr ze wskaźnikiem trendów pogodowych,Diamenty na tarczy,Kompas,Tarcza zegarka wykonana z masy perłowej,Termometr,Wysokościomierz

Szerokość koperty (mm)

42.7

Grubość koperty (mm)

14.6

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.