Vostok Europe EXPEDITION NORTH POLE-1 VK64-592C558

Original price was: 1 390 zł.Current price is: 903 zł.

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

Brak w magazynie

Zegarki Vostok Europe wyrosły na współpracy z poradziecką fabryką zegarków Wostok i w pierwszych swych kolekcjach nawiązywały do niemilitarnych dokonań Związku Radzieckiego. Dziś zegarki tej litewskiej marki piszą swoją własną historię, w swoich wyrobach coraz częściej nawiązując do obecnych dokonań osób i zespołów wspieranych przez firmą z Wilna. Te współczesne odwołania widać szczególnie dla edycji specjalnych, które są swego rodzaju hołdem dla niezwykłych, wspieranych przez markę Vostok Europe osób. Sukces rynkowy marki Vostok Europe wynika także z wysokiej jakości technicznej wykonania, niezawodności działania, ale przede wszystkim z nietuzinkowej stylistyki, a co za tym idzie z atrakcyjności wzorów. Sukces rynkowy marki Vostok Europe jest widoczny także poprzez nasze, polskie sklepy. Zegarki Vostok Europe są podzielona na następujące linie wzornicze:
Undine, Ekranoplan, Energia – 2, Almaz, Lunokhod – 2, Anchar, N1 Rocket, Expedition, North Pole – 1, GAZ – 14 Limousine, World Timer W ofercie mamy też następujące specjalne edycje zegarków: BIG Z Zydrunas Savickas, Pilot Jurgis Kairys, Benediktas Vanagas, Scott Free Racing.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Vostok Europe EXPEDITION NORTH POLE-1 VK64-592C558 swoim ogólnym wyglądem przypomina trochę zegarek Gaz 14, są jednak zdecydowane różnice w tych wyrobach. Koperty zegarków z linii EXPEDITION NORTH POLE są zdecydowanie masywniejsze. To nie jest przypadek, bo celem konstruktorów było osiągnięcie wyższej niż dla Gaz 14 szczelności koperty.
Dla modeli EXPEDITION NORTH POLE wynosi ona okrągłe 200 metrów.
Jak zegarkowi sportowemu wypada, zmieniono profil skórzanego paska przez co model ten nabrał bardziej technicznego wyglądu.

Warto go mieć na nadgarstku…

Vostok Europe EXPEDITION NORTH POLE-1 NH35A-592C554 to zegarek o przeznaczeniu „wyprawowym” co wskazuje jego nazwa. Bedzie on doskonałym towarzyszem każdego podróżnika.
Koperta jest masywna co zapewnia wysoki poziom szczelności – jej rozmiar to 43 mm. Została wykonana ze stali pokrytej  czarną, matową powłoką PVD.
Tarcza w kolorze grafitowym ma natężenie barwy w układzie  gradientowym. Ciekawie to współgra z ustawionymi w linii poziomej mikrowskaźnikami. Indeksy i wskazówki są w odcieniu beżu. Na dole tarczy umiejscowiono, komponujący się z resztą tarczy datownik z jasnymi cyframi na czarnym tle.
Szkło mineralne, znakomicie zabezpiecza tarczę przed uszkodzeniami.
Dzięki zaopatrzeniu tego modelu w mechanizm japońskiej produkcji Seiko, mamy pewność że zegarek będzie przy bezawaryjnej pracy będzie nam służył przez wiele lat.
Do zegarka zaprojektowano brązowy, solidnie i ciekawie wyglądający pasek skórzany o modnym wzorze.
Ze względu na wysoką szczelność koronka w tym zegarku jest zakręcana o czym należy pamiętać w trakcie użytkowania,a w szczególności kontrolować to po każdej korekcie wskazań.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Vostok Europe EXPEDITION NORTH POLE-1 VK64-592C558 swoją konstrukcja przypomina zegarek Gaz 14 z pewnymi jednak różnicami. Zmieniono szczelność na okrągłe 200 metrów, oraz profil skórzanego paska przez co model ten nabrał bardziej technicznego wyglądu.

Nasza ocena…

Nowocześnie zaprojektowany męski zegarek Vostok Europe EXPEDITION NORTH POLE-1 VK64-592C558 o klasyczno – sportowej charakterystyce i ponad czasowej urodzie. Zwraca uwagę piękną kolorystyką i doskonałymi parametrami użytkowymi.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają minimum 2-letnią gwarancję, firmowe opakowanie oraz wszystkie niezbędne dokumenty dostarczone przez producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu lub na życzenie kupującego faktura VAT. Istnieje możliwość bezpłatnego dopasowania bransolety w naszym salonie stacjonarnym. Klienci którzy zdecydują się na zakup zegarka w naszym sklepie internetowym, także mogą liczyć na wstępne dopasowanie bransolety przed wysyłką.

 

Płeć

Mechanizm

Szkiełko

Mineralne utwardzone

Koperta

Stal szlachetna PVD czarna

Pasek

Skóra naturalna

Wodoszczelność

200 m/ 20 ATM

Funkcje

Datownik, Limitowana edycja, Stoper, Wskaźnik 24-godzinny, Zakręcana koronka

Szerokość koperty (mm)

43.0

Grubość koperty (mm)

15.0

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.