Vostok Europe VEareONE PX84-620H658 Polska Edycja

2 723 

Brak w magazynie

Zegarki Vostok Europe wyrosły na współpracy z poradziecką fabryką zegarków Wostok i w pierwszych swych kolekcjach nawiązywały do niemilitarnych dokonań Związku Radzieckiego. Dziś zegarki tej litewskiej marki piszą swoją własną historię, w swoich wyrobach coraz częściej nawiązując do obecnych dokonań osób i zespołów wspieranych przez firmą z Wilna. Te współczesne odwołania widać szczególnie dla edycji specjalnych, które są swego rodzaju hołdem dla niezwykłych, wspieranych przez markę Vostok Europe osób. Sukces rynkowy marki Vostok Europe wynika także z wysokiej jakości technicznej wykonania, niezawodności działania, ale przede wszystkim z nietuzinkowej stylistyki, a co za tym idzie z atrakcyjności wzorów.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Mechanizm elektroniczny z mechanicznym generatorem prądu, dzięki któremu precyzyjnie odmierza on upływ czasu. Datownik został umieszczony tradycyjnie przy indeksie godziny trzeciej.
Znajdziemy tutaj również wskazanie dnia tygodnia w formie analogowej – wskazówka umieszczona na linii godziny czwartej pracuje w wycinku koła. W kolorze czerwonym oznaczona sobotę i niedzielę.
Wokół tarczy znajdziemy obrotowy pierścień nurkowy.
Koperta została wykonana z tytanu.
Zegarek posiada także zawór helowy.
Na wskazówkach i indeksach znalazły się kapsuły, w których znajduje się radioaktywny gaz –  tryt.
Jest to substancja lotna, której okres połowicznego rozpadu wynosi 12 lat. Oznacza to, że przez każde 12 lat natężenie świecenia spadnie maksimum do połowy.  W kolejnych 12 latach zmniejszy się o kolejną połowę, czyli w sumie do 1/4 natężenia początkowego.
Taki 12. letni cykl określający spadek natężenia światła będzie się powtarzał, a tryt w rurkach  nigdy nie przestanie świecić.
Dzięki temu zawsze, w warunkach słabej widoczności będziemy w stanie odczytać poprawnie godzinę, bez potrzeby uprzedniego naświetlania jego tarczy.
Ilość substancji radioaktywnej i zamknięcie w szklanej kapsule zapewnia brak negatywnego oddziaływania na właściciela zegarka.
Wodoszczelność określono na poziomie 300m (30 ATM), co daje nam możliwość profesjonalnego uprawiania sportów wodnych. Użytkownik zegarka nie powinien martwić się o usterkę przy zanurzeniu.

W komplecie z zegarkiem znajdziemy granatowy pasek skórzany z niebieskim przeszyciem, oraz pasek silikonowy.
Dołączony jest także śrubokręt niezbędny przy wymianie paska.
Zegarek sprzedawany jest w specjalnym wodoszczelnym opakowaniu – Dry Box

Warto go mieć na nadgarstku

Po raz kolejny marka Vostok Europe pozwoliła swoim fanom stworzyć wyjątkowy zegarek. Projekt VEareONE 2021 zgromadził wokół siebie spore grono odbiorców. Obserwatorzy, poprzez głosowania, wybierali poszczególne elementy czasomierza – mechanizm, tarczę, kopertę.

VEareONE 2021 bazuje na projekcie zegarka Lunokhod. Jego koperta została wykonana z tytanu, a serce zegarka  stanowi hybrydowy mechanizm elektroniczny z mechanicznym generatorem prądu PX84A japońskiej firmy S. Epson.

Nasza ocena

Model ten to idealna propozycja mężczyzn, którzy potrzebują dokładnego i profesjonalnego zegarka nurkowego. Zegarek świetnie się sprawdzi przy uprawianiu sportów wodnych, a założenie go czy to na spacer czy po prostu na co dzień z pewnością nie będzie grzechem. Jest to również świetny pomysł na prezent, który wywoła uśmiech na twarzy.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają gwarancję, opakowanie i wszystkie dokumenty producenta. Do każdego zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu, lub faktura sprzedaży. Przy zakupie zegarka na bransolecie, na życzenie klienta bezpłatnie dopasowujemy długość bransolety.

 

Mechanizm

Szkiełko

Mineralne utwardzone

Koperta

Tytan

Pasek

Silikon

Wodoszczelność

300 m/ 30 ATM

Funkcje

Datownik, Dzień tygodnia, Zawór helowy, Pałeczki trytowe zespołu wskazań,

Szerokość koperty (mm)

48.0

Grubość koperty (mm)

17.0

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.