Xicorr 200 BKBX

Original price was: 1 799 zł.Current price is: 1 710 zł.

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

Brak w magazynie

Xicorr – to jedna z najmłodszych firm zegarkowych, a do tego polski producent czasomierzy. Zgodnie z wizją producenta, te zegarki powinny dostarczać klientom wiele radości i satysfakcji z ich użytkowania. Realizację tej wizji udowadnia choćby rynkowe powodzenie modeli Xicorr FSO M20 Warszawa M20.04, czyli popularnie zwanej samochodowej Warszawy. Równocześnie, marka z założenia chce w całej gammie swoich produktów oferować jak największą ilością wykonywanych w kraju elementów. W ten sposób nasz slangowy – polski sikor doczekał się swego realnego, jednoznacznego i jakże dostojnego przedstawiciela.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Obserwując polski rynek zegarkowy, możemy stwierdzić, że niestety wyróżnia się on negatywnie, pod względem wartości sprzedaży prestiżowych zegarków szwajcarskich. Także wolumen sprzedaży zegarków polskich nie zaskakuje, choć nie odbiega ona od sprzedaży innych niszowych marek. Taka sytuacja może kreować przekonanie, iż nie ma na nim miejsca dla krajowych producentów. Do tego, mimo wykonanej pracy marketingowej, nie można także mówić o szerszej rozpoznawalności, od kilku już lat istniejących na naszym rynku, polskich producentów. Jak jednak wszyscy doskonale wiemy, prawdy: „do odważnych świat należy”, czy „dobry pomysł zawsze ma szansę powodzenia”, są po to, by je od czasu do czasu potwierdzać. Atrybuty potrzebne do pozytywnego potwierdzenia tych prawd, na pewno można przypisać właścicielowi i kreatorowi marki Xicorr – Adamowi Tomaszewskiemu, a dobrze przemyślane rozwiązania widać w zegarku Xicorr 200 BKBX. Dodatkowo, jak możemy wnioskować po samej nazwie marki, właścicielowi nie brakuje także świetnych pomysłów promocyjnych i niekonwencjonalnych kroków reklamowych, skierowanych na zaakcentowanie wyjątkowości swoich wyrobów, ich stylistyki i samej marki zegarków.

Warto go mieć na nadgarstku…

Tak jak wersja 200 stanowi odświeżenie formy kultowej Warszawy M20, tak zegarek Xicorr 200 BKBX powstał na bazie  inspiracji samochodem FSO. Do najbardziej charakterystycznych elementów wizualnych tego zegarka z pewnością należy grill umieszczony nad przednim zderzakiem — to właśnie ta część nadwozia posłużyła jako główna inspiracja, wokół której stworzyliśmy ten projekt. Nasze modele z serii Xicorr 200 to automatyczny mechanizm o 24 kamieniach i rezerwie chodu dochodzącej do 41 godzin. Klasyczny grill nie jest jedynym elementem zaczerpniętym wprost z klasyka polskiej motoryzacji — przeciwwaga dla wskazówki sekundowej stylizowana jest na charakterystyczną strzałę na masce auta, a dostępne warianty kolorystyczne opracowane zostały na podstawie kolorów z epoki.

 

Nasza ocena…

Xicorr 200 BKBX to uniwersalny czasomierz o swietnych parametrach, będzie znakomitym zegarkiem dla fanów polskiej motoryzacji ale również dla osób którym polski przemysl w i ten zegarkowy leży na sercu.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają minimum 2-letnią gwarancję, firmowe opakowanie oraz wszystkie niezbędne dokumenty dostarczone przez producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu lub na życzenie kupującego faktura VAT. Istnieje możliwość bezpłatnego dopasowania bransolety w naszym salonie stacjonarnym. Klienci którzy zdecydują się na zakup zegarka w naszym sklepie internetowym, także mogą liczyć na wstępne dopasowanie bransolety przed wysyłką.

 

Mechanizm

Płeć

Szkiełko

Szafirowe

Koperta

Stal szlachetna

Pasek

Skóra naturalna

Wodoszczelność

100 m/ 10 ATM

Funkcje

Datownik

Szerokość koperty (mm)

42.0

Grubość koperty (mm)

12.0

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.