Xicorr 200

Original price was: 1 749 zł.Current price is: 1 665 zł.

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

Na stanie

Wysyłamy w 24 godziny

Darmowa dostawa od 300 złotych

100% oryginalności

20 lat doświadczenia na rynku

Dogodne raty

Darmowy zwrot 14 dni

Grawerowanie w uzgodnieniu z klientem

Gwarancja najniższej ceny

Pomysł na utworzenie nowej marki polskich zegarków zrodził się z 2011 roku, natomiast finalnie firma powstała w 2012 roku i również w tym czasie został sprzedany pierwszy zegarek marki Xicorr. Marka Xicorr powstała w wyniku fascynacji zegarkami jako urządzeniami codziennego użytku precyzyjnie odmierzającymi czas. Cenimy użyteczne piękno zegarków, ale również ich duszę pod postacią mechanizmów oraz melodyjny dźwięk, który wydobywają z siebie. Projektując każdy zegarek kierujemy się zasadą aby był użyteczny i cechował się wysoką jakością wykonania.
Co właściwie oznacza Xicorr? Jest to transformacja słowa „sikor” – popularnego na warszawskiej Pradze określenia zegarka.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Zegarek Xicorr 200 posiada mechanizm z automatycznym naciągiem (trzy wskazówki), dzięki któremu precyzyjnie odmierzymy upływ czasu.
Datownik został umieszczony przy indeksie godziny czwartej.
Koperta została wykonana ze stali szlachetnej (316L).
Całość wykończono czarnym paskiem (ze skóry cielęcej) z dodatkiem białej nici.
Tarczę chroni szkło szafirowe.
Wodoszczelność sięga poziomu 100m (10 ATM), co pozwala nam na zanurzenie i pływanie w zegarku.

Warto go mieć na nadgarstku

Tak jak wersja 200 stanowiła odświeżenie formy kultowej Warszawy M20, tak Xicorr 200 powstał na bazie tego auta można postrzegać jako nowe wcielenie modelu inspirowanego samochodem FSO. Do najbardziej charakterystycznych elementów wizualnych tego zegarka z pewnością należy odwzorowania grilla, w samochodzie  umieszczonego nad przednim zderzakiem. To właśnie ta część nadwozia posłużyła jako główna inspiracja, wokół której stworzono projekt tego zegarka.
Czerwona kolorystyka tarczy, na której znajdziemy czarno-srebrne wskazówki to po prostu miód dla oczu. Przy białych indeksach i zastosowaniu takiej kolorystyki, czytelność pomimo wariacji na tarczy jest na najwyższym poziomie.
W tym modelu również znajdziemy także datownik przy indeksie godziny czwartej, który odnajdziemy można
rzec w dość nietypowym miejscu, ze względu na to jak często spotykane jest umiejscowienie go na godzinie trzeciej. Dzięki tym rozwiązaniom z pewnością możemy tutaj mówić, że mamy do czynienia z zegarkiem funkcjonalnym. Nie możemy tutaj zapomnieć również o wodoszczelności na poziomie 100m (10 ATM) – daje nam ona gwarancję, że przy zanurzeniu zegarka nie powinniśmy obawiać się o usterkę.

Nasza ocena

Model Xicorr 200 to idealna propozycja dla osób poszukujących zegarka, który przeniesie je do dawnych lat. Z pewnością ten zegarek wywoła uśmiech na twarzy niejednej osoby i sprawdzi się jako prezent.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają minimum 2-letnią gwarancję, firmowe opakowanie oraz wszystkie niezbędne dokumenty dostarczone przez producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu lub na życzenie kupującego faktura VAT. Istnieje możliwość bezpłatnego dopasowania bransolety w naszym salonie stacjonarnym. Klienci którzy zdecydują się na zakup zegarka w naszym sklepie internetowym, także mogą liczyć na wstępne dopasowanie bransolety przed wysyłką.

Mechanizm

Szkiełko

Szafirowe

Koperta

Stal szlachetna

Pasek

Skóra naturalna

Wodoszczelność

100 m/ 10 ATM

Funkcje

Datownik

Szerokość koperty (mm)

42.0

Grubość koperty (mm)

12.0

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.