Xicorr FSO M20 Warszawa M20.24

2 399 

Brak w magazynie

Marka Xicorr, to świat najwyższej jakości, wymieszanej z projektową awangardą. Zegarki Xicorr to unikalne połączenie nowoczesnych trendów designerskich ze sporą dozą klasycznie pojmowanej elegancji. Taka kombinacja sprawia, że modele dostępne w ofercie tego polskiego producenta doskonale sprawdzą się zarówno w kontekście oficjalnym, jak i w nieco mniej formalnych okolicznościach. Wśród propozycji znaleźć można modele klasyczne, a także inspirowane polską motoryzacją oraz sportowe. Pozwól, aby zegarek stanowił świadectwo Twojej pasji, które w pełni doceni jedynie wprawione oko autentycznego znawcy.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

 

Zegarek Xicorr FSO M20 Warszawa M20.24 jest niezwykłym modelem czasomierza uniwersalnego i nową odsłonom popularnego zegarka tym razem z tarczą typu kanapkowego. Można go założyć tak do stroju wizytowego, jak i garnituru. W zestawie z zegarkiem znajduję się dwa paski: jeden ze skóry licowanej, drugi z kauczuku. Wszystkie zegarki Xicorr FSO M20 Warszawa M20.24 oferowane w naszym sklepie, są fabrycznie nowe, posiadają gwarancję, opakowanie i wszystkie dokumenty producenta. Do każdego zegarka dołączany jest paragon zakupu, lub faktura sprzedaży. Datownik – wskazanie dnia miesiąca na tarczy zegarka. Zwykle jest realizowane cyfrowo – poprzez zmianę liczby w okienku tarczy, ale może być także analogowe – za pomocą wskazówki. Specjalną odmianą jest datownik panoramiczny, w którym wskazanie jest zrealizowane za pomocą dwóch dysków cyfrowych, dzięki czemu pole wskazań jest większe (wskazanie czytelniejsze) Xicorr – to jedna z najmłodszych firm zegarkowych, a do tego polski producent czasomierzy. Zgodnie z wizją producenta, te zegarki powinny dostarczać klientom wiele radości i satysfakcji z ich użytkowania. Realizację tej wizji udowadnia choćby rynkowe powodzenie modeli Xicorr FSO M20 Warszawa M20.24, czyli popularnie zwanej samochodowej Warszawy. Równocześnie, marka z założenia chce w całej gammie swoich produktów oferować jak największą ilością wykonywanych w kraju elementów. W ten sposób nasz slangowy – polski sikor doczekał się swego realnego, jednoznacznego i jakże dostojnego przedstawiciela.

Warto go mieć na nadgarstku…

 

Obserwując polski rynek zegarkowy, możemy stwierdzić, że niestety wyróżnia się on negatywnie, pod względem wartości sprzedaży prestiżowych zegarków szwajcarskich. Także wolumen sprzedaży zegarków polskich nie zaskakuje, choć nie odbiega ona od sprzedaży innych niszowych marek. Taka sytuacja może kreować przekonanie, iż nie ma na nim miejsca dla krajowych producentów. Do tego, mimo wykonanej pracy marketingowej, nie można także mówić o szerszej rozpoznawalności, od kilku już lat istniejących na naszym rynku, polskich producentów. Jak jednak wszyscy doskonale wiemy, prawdy: „do odważnych świat należy”, czy „dobry pomysł zawsze ma szansę powodzenia”, są po to, by je od czasu do czasu potwierdzać. Atrybuty potrzebne do pozytywnego potwierdzenia tych prawd, na pewno można przypisać właścicielowi i kreatorowi marki Xicorr – Adamowi Tomaszewskiemu, a dobrze przemyślane rozwiązania widać w wyrobach firmy Xicorr. Dodatkowo, jak możemy wnioskować po samej nazwie marki, właścicielowi nie brakuje także świetnych pomysłów promocyjnych i niekonwencjonalnych kroków reklamowych, skierowanych na zaakcentowanie wyjątkowości swoich wyrobów, ich stylistyki i samej marki zegarków.

Nasza ocena…

Bez wątpienia model ten to świetny zegarek na co dzień, sprawdzi się w różnych ubiorowych kompozycjach.
Może być dopełnieniem stylu casual ale również sprawdzi się jako zegarek sportowy do koszulki polo czy wręcz tshirtu i jeansów. To co podkreśla jego uniwersalny charakter to gabaryty które nie będą nam przeszkadzały na przykład w pracy biurowej czy też fizycznej.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Tak, jak wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie tak i ten, jest fabrycznie nowy, posiada gwarancję, opakowanie i wszystkie dokumenty producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu, lub faktura sprzedaży.

 

Mechanizm

Szkiełko

Szafirowe

Koperta

Stal szlachetna

Pasek

Skóra naturalna

Wodoszczelność

100 m/ 10 ATM

Funkcje

Datownik

Szerokość koperty (mm)

42.0

Grubość koperty (mm)

12.0

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.