Chimento w specjalnej cenie – 30% tylko w odCzasu doCzasu.

Obok zaledwie kilku marek, które szczycą się być Naj… Naj… i Naj…  w świecie biżuterii, znajdują się takie, które mają swoją ugruntowaną pozycję na rynku, wiele lubianych, indywidualnych wzorów, stałe miejsce w gablotach najlepszych sklepów i szerokie grono wiernych klientów.

Jedną z takich marek, w historii której zanawcy rynku widzą modelowy rozwój od chwili powstania do dnia obecnego – jest marka Chimento. Jej historia rozpoczyna się w roku 1964, w miejscowości Grisignano di Zocco – w prowincji Vicenza, gdzie Adriano Chimentorozpoczyna działalność produkcyjną. Obdarzony intuicją rynkową Adriano Chimento stawia na własne, indywidualne wzornictwo, wysoką jakość techniczną i szczególną kontrolę jakości produktu finalnego.

Własna produkcja, własne studio projektowe i zaskakujące rozwiązania techniczne to zalety nowej firmy. Jak sam mówi: “Na początku był produkt. Wiele przemyśleń i projektów, ale do dalszego rozwoju posłużyl produkt. To właśnie on został doceniony, za swoją wielką innowację, kreatywność, jakość i wyrafinowanie.”

Wszystkie te aspekty połączone z artystycznym wykonaniem, klasycznym stylem i wszechstronnością wyrobów mozna odnaleźć w przedstawionych liniach wzorniczych Chimento, czy to  STRECH, SIGILLI, INCANTO czy innych, a także w każdym z pojedyńczych wyrobów.

“Prawdziwa bizuteria nie mija z sezonem. Prawdziwa biżuteria towarzyszy nam przez pokolenia, sezony i trendy, a upływający czas jest tym, co ją tworzy”  – to motto działania firmy Chimento.

Taka filozofia kreowania wyrobów i marki zaowocowała rozpoznawalnością produktów Chimento na całym świecie.
Dzisiaj produkty firmy Chimento obecne są w ponad 1000-cu sklepów w rodzimej Italii i w około 650-ciu w znaczących miastach na całym świecie. Prezentowane są we własnych butikach (Genewa, Mediolan czy Vincenza), “firmowych cornerach” coraz gablotach jubilerskich najzacniejszych sklepów.

Nasz salon “odCzasu doCzasu”  w Centrum Złote Tarasy, jedynym w Polsce miejscem, gdzie b można podziwiać i nabyć wyroby tej firmy ze “skandalicznie” wysokim rabatem -30%..