Moda i biżuteryjne dodatki

Zapnij się

Broszki wracają do łask- elegancki dodatek w stylu vintage, nie jedna trendsetterka ma go w swojej szafie. Brosz może być elementem dopełniającym biurowy strój nadając mu finezji, łagodząc surowość lub dodatkiem do zwariowanej i mocno modowej stylizacji. Nasza brosz, misternie wykonana przez jubilera, łącząca w sobie brylanty, szmaragdy, rubiny i szafiry jest pięknym dodatkiem, ale również sposobem ulokowania gotówki. Szlachetne kruszce i metale od niepamiętnych czasów były dobrym zabezpieczeniem gotówki, jak i wartościowym spadkiem dla następnych pokoleń.

Brosz – białe złoto, brylanty, szmaragdy, rubiny, szafiry. Cena  14 400 zł 10 800 zł

Dziewczyna z perłą

Stare dobre, ponadczasowe perły – sznur pereł nieodzowny towarzysz każdej ikony stylu. Perły od kilku sezonów nie znikają ze światowych wybiegów, ale pojawiają się nie tylko w formie naszyjników. Wielu projektantów mody pokazuje perły w swoich kolekcjach pod różnymi postaciami. My proponujemy kolczyki, pierścionki, naszyjniki, wisiorki.

Pierścionek Joop perła srebro rodowane. Cena 630zł 440zł

Łańcuszek złoty. Cena 999zł 699zł. Wisiorek złoto, perła Cena 500zł 350zł

Ach te kolory!…

Karnawał- to czas na ekstrawagancje i przepych dodatków i kolorów. Używajmy ich odważnie w karnawale, bo kolorowe dodatki są na topie, śmiało wykorzystamy je i poza sezonem karnawałowym. Warto skusić się na biżuterię przyciągającą spojrzenia.

Pierścionek Chimento złoto i szlachetne kamienie. Cena 3100zł 2170zł

Kolczyki Chimento białe złoto, brylanty, ametysty. Cena 3870zł 2700zł.

Duże jest piękne

Duża biżuteria wróciła do łask wraz z modą z lat 90-tych ubiegłego stulecia. Ten naszyjnik marki Joop zachwyca jakością wykonania i stylistyką przywodzącą na myśl styl historyczny.

N

Naszyjnik marki Joop. Srebro rodowane, kryształ. Cena 950 zł  665 zł