Chat with us, powered by LiveChat

Czesław Lang i zegarki Tissot dla promocji kolarstwa i Polski

4 sierpnia startuje 75. edycja jednego z najpopularniejszych wyścigów kolarskich na świecie – Tour de Pologne! Już po raz drugi w historii wyścigu za oficjalny pomiar czasu będzie odpowiadać Tissot, producent szwajcarskich zegarków, posiadający wieloletnie doświadczenie w chronometrażu najważniejszych wydarzeń sportowych na świecie.

Czesław Lang

Pewnie wszyscy choć trochę zorientowani w kolarstwie szosowym potwierdzą, że aktualna pozycja polskiego kolarstwa szosowego w świecie, a w szczególności szeroka rozpoznawalność wyścigu Tour de Pologne jest bezsprzeczną zasługą Czesława Langa.

Meta wyścigu Tour de Pologne

Rusza Tour de Pologne

W najbliższą sobotę – 4 sierpnia 2018 ruszy 75. edycja tego właśnie, jednego z najpopularniejszych wyścigów kolarskich na świecie. Już po raz drugi w za oficjalny pomiar czasu na Tour de Pologne będzie odpowiadać marka Tissot. Ta doskonale znana w świecie marka jest producentem szwajcarskich zegarków, która posiada wieloletnie doświadczenie w chronometrażu najważniejszych wydarzeń sportowych na świecie.

Zawodnicy przekraczający metę wyścigu Tour de Pologne

Tour de Pologne jest jedną z najlepszych form promocji Polski w świecie i to właśnie Czesław Lang, przy wsparciu sponsorów takich jak firma Tissot doskonale ją realizują.

Co ciekawe ten znakomity niegdyś kolarz torowy i szosowy – wicemistrz olimpijski oraz dwukrotny medalista szosowych mistrzostw świata, a także działacz sportowy i organizator wielu zawodów sportowych chętnie wspiera firmy, które wspierają kolarstwo.

Czesław Lang reprezentujący model zegarka Tissot

Najlepszym tego przykładem może być doskonała sesja zdjęciowa wykonana w tym roku dla firmy Tissot. Na przedstawionych zdjęciach można wyczuć zupełnie naturalną radość ze wspólnej pracy dla tego ważnego przedsięwzięcia jakim jest Tour de Pologne.

Migawka z sesji zdjęciowej

Sesja zdjęciowa dla Tissot

Sesja zdjęciowa dla Tissot, w której brał udział Czesław Lang

To nie jest pierwszy raz, kiedy Czesław Lang wspiera firmę – sponsora wyścigu Tour de Pologne. Podobnie było w roku ubiegłym, co przedstawione jest na pierwszym w tym opracowaniu zdjęciu.

Zegarki Tissot dedykowane kolarstwu i Tour de Pologne

Zegarek Tissot Tour de Pologne 2017

Zegarek Tour de Pologne 2017 jest cały czas dostępny w naszym salonie. https://odczasudoczasu.pl/p/tissot-special-collections-t-race-cycling-tour-de-pologne-2017-t111-417-37-441-02/ 

Jak widać na przestawionych powyżej zdjęciach zegarek Tissot na nadgarstku mistrza kolarstwa i w towarzystwie roweru czuje się doskonale.

W naszym salonie oferujemy zegarki marki Tissot, w tym niezwykłe modele dedykowane wyścigom Tour de Pologne i Tour de France. Najnowszym modelem w tej rodzinie jest oczywiście Tissot T-Race Cycling Tour de Pologne Special Edition 2018.

Ten wyjątkowy zegarek opisywaliśmy na łamach naszej strony już dwukrotnie:
https://odczasudoczasu.pl/2018/05/premiera-kolarskiego-zegarka-tissot-tissot-t-race-cycling-na-90-lecie-tour-de-pologne/
https://odczasudoczasu.pl/2018/06/zegarek-na-90-lecie-tour-de-pologne/

narzędzie wieloczynnościowe kolarskieW obecnym, gorącym, kolarskim okresie, do każdego zakupionego zegarka dedykowanego kolarstwu dokładamy wieloczynnościowe narzędzie – przydatne tak w domu, jak i w trakcie rowerowych wycieczek.

Władysław Meller