Chat with us, powered by LiveChat

Balticus. Wyjątkowy zegarek dla najlepszego zawodnika

Baltikus i piłka ręczna

Zegarki Balticus i piłka ręczna w Polsce
Polska firma zegarkowa Balticus współpracuje z organizatorami ligowych zawodów szczypiorniaka w Polsce – PGNiG Superligą.
Każdemu, wybieranemu co miesiąc najlepszemu piłkarzowi danego miesiąca, jako nagrodę za zdobycie tego tytułu wręczany jest zegarek Balticus.

W październiku 2018 piłkarzem miesiąca został bramkarz drużyny NMC Górnik Zabrze – Mateusz Kornecki.

Balticus i piłkarz miesiąca

Nominacja Mateusza Korneckiego do tytułu została zgłoszona przez Przegląd Sportowy, a jego dziennikarz Wojciech Osiński uzasadnił wybór, przekazując czym zawodnik zasłużył sobie na nominację do gracza miesiąca. Zgodnie z opinią dziennikarza właśnie dzięki jego doskonałej i wyróżniającej się  grze, zabrzanie pokonali dwóch największych rywali w PGNiG Superlidze. Z Wisłą Kornecki bramkarz osiągnął 45, a z Azotami 39 procent skuteczności.
Także w meczu kadry Polski z Kosowem Mateusz Kornecki spisał się świetnie

 

Nagrodę – dedykowany zegarek PGNiG Superligi, przed meczem NMC Górnika Zabrze z Gwardia Opole, w dniu 25 listopada, wyróżnionemu zawodnikowi wręczył Bartosz Knop, właściciel firmy Balticus i entuzjasta piłki ręcznej.

Balticus i piłkarz miesiąca

Warto docenić specjalne wykonanie zegarka – dedykację dla Ligi Piłki Ręcznej na deklu koperty. Nagroda taka będzie na pewno doskonałą pamiątką dla każdego z jej zdobywców.

Balticus i piłkarz miesiąca

Ofertę zegarków Balticus (bez dedykacji dla PGNiG Superliga) oferujemy w naszym salonie odCzasu doCzasu i w sklepie internetowym.

Władysław Meller
na podstawie materiałów prasowych marki Balticus