Chopard na Gali Oscarów 2018

Każdego roku na najważniejszych światowych galach jest zawsze obecna… firma Chopard!
Jako doskonale znany producent biżuterii i zegarków marka Chopard oferuje aktorkom i aktorom, oraz innym znanym osobistościom możliwość używania swojej biżuterii i zegarków.

Nie inaczej było na tegorocznej Gali Oscarów w Los Angeles, a osoby którym w niedzielę 4. marca 2018 roku towarzyszyła biżuteria marki Chopard prezentowane są na zdjęciach poniżej.

Emily Blunt na Gali Oscary 2018

Emily Blunt na Gali Oscary 2018

Do swojego oskarowego stroju Emily Blunt wybrała kolczyki z pomarańczowymi diamentami o promienistym szlifie i wadze 18,86 karatów i brylantami o wadze 12,01 karatów, osadzonych w 18-karatowym białym złocie i 18-karatowym żółtym złocie.

W komplecie są także dwa pierścionki, z których pierwszy z 5,11 karatowego fantazyjnego ciemnobrązowego żółtego diamentu, oraz zestaw fantazyjnych intensywnych żółtych diamentów o wadze 60 karatów. Wszystko to osadzone w 18-karatowym żółtym złocie.

Drugi pierścionek z okrągłym żółtym szafirem o wadze 20,36 karatów, żółtymi i pomarańczowymi szafirami o wadze 1,85 karatów, oraz brylantami o wadze 0,61 karatów, oprawionymi w 18-karatowym żółtym złocie. Wszystkie te elementy przez markę Chopard zaliczane są do linii „High Jewelry Collection „.

Adriana Lima na Gali Oscary 2018

Brazylijska modelka Adriana Lima zdecydowała się założyć kolczyki z brylantami o wadze 39,68 karatów oprawionych w platynie i bransoletą z diamentami o wadze 24,94 karatów osadzonymi w 18-karatowym białym złocie. Obydwa elementy z linii , zarówno z linii „High Jewelry Collection „.

Sara Sampaio na Gali Oscary 2018

Sara Sampaio wybrała kolczyki z „Precious Chopard Collection” z 2,79-karatowymi diamentami w kształcie gruszki, większymi brylantami o wadze 1,02 karata i mniejszymi o wadze 0,95 karata. Wszystko to oprawione w 18-karatowym białym złocie.

W komplecie dwa pierścionki. Pierwszy z „High Jewelry Collection” z 10,15-karatowym diamentem w kształcie serca i dodatkowymi brylantami o wadze 3,69 karatów, oprawione w 18-karatowym białym złocie.

Drugi pierścionek z ” High Jewelry Collection ” z 2,47-karatowym diamentem o szlifie prostokątnym i 1,32-karatowym brylantem. Wszystko w 18k białym złocie.

Władysław Meller
na podstawie materiałów prasowych firmy Chopard

Biżuteria Chopard w naszej ofercie w salonie odCzasu doCzasu w Złotych Tarasach i w sklepie internetowym.