Chat with us, powered by LiveChat

Zegarek Tissot Pendant „Dewizka Pielęgniarki” – powrót legendy!

Na okoliczność Międzynarodowego Dnia Pielęgniarek i Położnych firma Tissot zaprezentowała specjalny, dedykowany osobom wykonującym taki zawód zegarek. Tissot Pendant. Dewizka Pielęgniarki
Tym uroczystym dniem jest 12. maja!

Specjalność zegarka „Dewizka Pielęgniarki”

Zaprojektowany zegarek kierowany do pracowników służby zdrowia jest bardzo ergonomiczny i doskonale spełnia swoje funkcje w miejscu pracy takich osób.
Sposób wykonania – kształt, forma mocowania i mała waga pozwalają na swobodne przypięcie go do służbowego kitla i codziennego bezproblemowego używania.
Specjalnie wykonane, silnie akcentowane fluorescencyjne elementy, umożliwiają odczyt wskazań w półmroku i ciemności.
Skala pulsometru ułatwia ewentualny szybki pomiar pulsu badanej osoby.

Tissot Pendant. Dewizka Pielęgniarki
Tissot Pendant. Dewizka Pielęgniarki

Zegarek „do góry nogami”

Osobom oglądającym zegarek w sklepie, czy przypięty do odzieży osoby go używającej mogłoby się wydawać, że zegarek jest źle założony, bo widać go „do góry nogami”.
Tak wcale nie jest, bo wykonanie i przypięcie zegarka ma ułatwiać odczyt czasu właścicielowi zegarka, a nie osobom postronnym.

Tissot Pendant. Dewizka Pielęgniarki
Dewizka Pielęgniarki w codziennym używaniu

Tissot Pendant

Tissot Pendant to idealny wybór dla tych, którzy chcą nosić swój zegarek w niekonwencjonalny sposób. Dzięki zegarkom Tissot Pendant, typowe czynności medyczne, takie jak mierzenie tętna, czy pilnowanie godzin podawania leków, będą jeszcze łatwiejsze.
Ten czasomierz to również element biżuterii, który można bez problemu nosić w trakcie dyżuru.

Tissot Pendant. Dewizka Pielęgniarki
Tissot Pendant. Dewizka Pielęgniarki

Z kart historii

Zegarek „Dewizka Pielęgniarki” (Nurse Fob) pojawił się na rynku już w latach pięćdziesiątych poprzedniego wieku. Wobec późniejszej, szerokiej dostępności zegarków naręcznych, a w szczególności powszechności elektronicznych zegarków naręcznych i zegarów ściennych, w kolejnych dziesięcioleciach zegarki tego typu nie pojawiały się na rynku.

Dzisiejsze potrzeby

Przy wskazanej dostępności zegarów i zegarków, mogłoby się wydawać, że specjalne zegarki dla pielęgniarek nie mają dzisiaj podstaw do funkcjonowania.
Argumentem potwierdzającym potrzebę oferty takich wyrobów jest liczba aktywnych pielęgniarek noszących zegarki na nadgarstkach w trakcie swoich dyżurów, a trzeba zauważyć, że zegarek jako dewizka jest zdecydowanie bardziej higieniczny niż zegarek naręczny.
Co oczywiste, zegarek dla pielęgniarek może być często wybierany ze względu na coraz większe dekoracyjne znaczenie zegarków. Może on być także świetnym upominkiem dla osób wykonujących tego rodzaju zawód. Tissot Pendant o jeden z wielu rodzajów ciekawych zegarków z oferty firmy Tissot

Władysław Meller

Więcej zegarków kieszonkowych:
https://odczasudoczasu.pl/?post_type=product&s=t-pocket