Sturmanskie OPEN SPACE NH36-1891771B

Original price was: 1 660 zł.Current price is: 1 494 zł.

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

CZAS DOSTAWY DLA TEGO ZEGARKA: 3-5 DNI

Brak w magazynie

Zegarki Sturmanskie (czy też Szturmańskie) zawsze wyglądają pięknie….wychylając się z za mankietu koszuli, czy rękawa marynarki. Dotyczy to wszystkich modeli czasomierzy tej marki, niezależnie od tego, czy koperta jest wykonana w wersji srebrzystą, czy złoconej. Niezależnie od tego jaki zegarek pokazuje firma Szturmańskie każdy i tak ma na myśli zegarki dla pilotów. Ta zasada wynika także z jednoznacznych skojarzeń z zegarkiem Jurija Gagarina.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Sturmanskie OPEN SPACE NH36-1891771B to przedstawiciel zegarków z rodziny tak zwanych sportowo – eleganckich modeli. Wyposażony w stalowa kopertę oraz bransoletę gwarantuje solidność oraz uniwersalny charakter użytkowania. Tarcza podkreślona wysokiej jakości szczegółami gwarantuje czytelność, a japoński mechanizm jest gwarantem niezawodności.

Warto go mieć na nadgarstku…

Referencja Sturmanskie OPEN SPACE NH36-1891771B na pierwszy rzut oka, sprawia wrażenie ociężałej konstrukcji, wrażenie to jest zapewne spowodowane bransoletą. Jednak kiedy zakładamy ten model na rękę odczucia są zupełnie inne wygodne i sprawiające elastyczne odczucia ogniwa (możliwość skrócenia) doskonale układają się do ręki. Koperta z wąską lunetą znacznie „odchudza” wizerunek. Tarcza w niebieskim odcieniu posiada piękne polerowane, nakładane indeksy które są wręcz eleganckie przez ich środek przechodzi pomarańczowa masa świecąca co jest ciekawym zabiegiem stylistycznym i pomaga w odczycie w nocy. Na zewnętrznej skali umieszczono wygodną podziałkę 24 godzin a wewnątrz drugą 12 godzinną. Którą obsługują solidne polerowane wskazówki z ta sama substancja która znajduje się na indeksach zostały one zachowane  w stylistyce indeksów. Na godzinie 3 miejsce znalazł rozbudowany datownik typu day/date. Tarczę przykrywa profilowane szkło mineralne z powłoka antyrefleksyjną ułatwiającą odczyt w świetle dziennym. Wewnątrz mechanizm automatyczny ze stajni Seiko o oznaczeniu NH36, cechujący dokładność oraz długowieczność.

Nasza ocena…

Zegarek ten to uniwersalny model o wielorakich zastosowaniach, Sturmanskie OPEN SPACE NH36-1891771B świetnie odnajdzie się w duecie z koszula w roli zegarka do pracy, jak i modelu weekendowego z koszulką polo lub nawet t-shirtem. Możliwosci komponowania go ze strojem ogranicza jedynie wyobraźnia właściciela.

 

 

 

Płeć

Mechanizm

Szkiełko

Mineralne utwardzone

Koperta

Stal szlachetna

Bransoleta

Stal szlachetna

Funkcje

Datownik, Limitowana edycja, Wskaźnik dnia tygodnia

Wodoszczelność

50 m/ 5 ATM

Szerokość koperty (mm)

42.0

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.