Sturmanskie OPEN SPACE NH36-1891770B

Original price was: 1 660 zł.Current price is: 1 494 zł.

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

 

Brak w magazynie

Zegarki Sturmanskie (czy też Szturmańskie) zawsze wyglądają pięknie….wychylając się z za mankietu koszuli, czy rękawa marynarki. Dotyczy to wszystkich modeli czasomierzy tej marki, niezależnie od tego, czy koperta jest wykonana w wersji srebrzystą, czy złoconej. Niezależnie od tego jaki zegarek pokazuje firma Szturmańskie każdy i tak ma na myśli zegarki dla pilotów. Ta zasada wynika także z jednoznacznych skojarzeń z zegarkiem Jurija Gagarina.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Sturmanskie OPEN SPACE NH36-1891770B to przedstawiciel zegarków z rodziny tak zwanych sportowo – eleganckich modeli. Wyposażony w stalowa kopertę oraz bransoletę gwarantuje solidność oraz uniwersalny charakter użytkowania. Tarcza podkreślona wysokiej jakości szczegółami gwarantuje czytelność, a japoński mechanizm jest gwarantem niezawodności.

Warto go mieć na nadgarstku…

Referencja Sturmanskie OPEN SPACE NH36-1891770B   na pierwszy rzut oka, sprawia wrażenie ociężałej konstrukcji, wrażenie to jest zapewne spowodowane bransoletą. Jednak kiedy zakładamy ten model na rękę odczucia są zupełnie inne wygodne i sprawiające elastyczne odczucia ogniwa (możliwość skrócenia) doskonale układają się do ręki. Koperta z wąską lunetą znacznie „odchudza” wizerunek. Tarcza w czarnym odcieniu posiada piękne polerowane, nakładane indeksy które są wręcz eleganckie. Na zewnętrznej skali umieszczono wygodną podziałkę 24 godzin a wewnątrz drugą 12 godzinną. Którą obsługują solidne polerowane wskazówki utrzymane w stylistyce indeksów. Na godzinie 3 miejsce znalazł rozbudowany datownik typu day/date. Tarczę przykrywa profilowane szkło mineralne z powłoka antyrefleksyjną ułatwiającą odczyt w świetle dziennym.        Wewnątrz mechanizm automatyczny ze stajni Seiko o oznaczeniu NH36, cechujący dokładność oraz długowieczność.

Nasza ocena…

Zegarek ten to uniwersalny model o wielorakich zastosowaniach, Sturmanskie OPEN SPACE NH36-1891770B świetnie odnajdzie się w duecie z koszula w roli zegarka do pracy, jak i modelu weekendowego z koszulką polo lub nawet t-shirtem. Możliwosci komponowania go ze strojem ogranicza jedynie wyobraźnia właściciela.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają gwarancję, opakowanie i wszystkie dokumenty producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu, lub faktura sprzedaży.

 

 

Płeć

Mechanizm

Szkiełko

Mineralne utwardzone

Koperta

Stal szlachetna

Bransoleta

Stal szlachetna

Funkcje

Datownik, Limitowana edycja, Wskaźnik dnia tygodnia

Wodoszczelność

50 m/ 5 ATM

Szerokość koperty (mm)

42.0

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.