Sturmanskie Gagarin Automatic 2416-3805145

Original price was: 1 350 zł.Current price is: 877 zł.

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

Brak w magazynie

Zegarki Sturmanskie (czy też Szturmańskie) zawsze wyglądają pięknie….wychylając się z za mankietu koszuli, czy rękawa marynarki. Dotyczy to wszystkich modeli czasomierzy tej marki, niezależnie od tego, czy koperta jest wykonana w wersji srebrzystą, czy złoconej. Niezależnie od tego jaki zegarek pokazuje firma Szturmańskie każdy i tak ma na myśli zegarki dla pilotów. Ta zasada wynika także z jednoznacznych skojarzeń z zegarkiem Jurija Gagarina.

Warto go mieć na nadgarstku…

Sturmanskie Gagarin, to szeroka różnej maści gama zegarków o charakterze sportowym jak i bardziej eleganckim ( tak jak w przypadku Sturmanskie Gagarin Automatic 2416-3805145) poświęcona radzieckiemu kosmonaucie Jurijowi Aleksiejewiczowi Gagarinowi, który został pierwszym człowiekiem w przestrzeni kosmicznej a co za tym idzie bohaterem narodowym.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Już po samych gabarytach koperty Sturmanskie Gagarin Automatic 2416-3805145 widać, że mamy do czynienia z klasycznym modelem płaska i smukła konstrukcja w rozm. 40mm i szczelności 50 metrów (5atm.) Wzrok przyciągają ciekawie prezentujące się profilowane uszy koperty. Prawdziwą klasą, jest tarcza w ciemno oliwkowym odcieniu która sprawia że zegarek nabiera militarnego charakteru, niewątpliwie namalowane godziny w musztardowym kolorze dodają uroku całości. Oryginalnym akcentem jest koronka o kształcie przypominającym te z lat 60, oraz szkło o profilu przypominającym te vintage z wyraźną powłoką antyrefleksyjną wykonane z utwardzanego minerału. Odpowiedzialność za działanie wziął rosyjski automatyczny mechanizm Vostok 2416 z ok. 31 godzinną rezerwą chodu. Kopertę przyodziano w oliwkowy nylonowy pasek (nato). Dodatkowym „smaczkiem” jest limitacja w ilości 2000szt. Która wraz w podobizną pierwszego człowieka w przestrzeni kosmicznej pokazana jest za pomocą grawerunku od spodu dekla.

Nasza ocena…

Sturmanskie Gagarin Automatic 2416-3805145 jest dla wszystkich, dla których pamięć o ważnych postaciach XX wieku jest istotna, a w szczególności dla fanów kosmonautyki, którzy chcieliby to okazać za pomocą solidnego rosyjskiego zegarka mechanicznego.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają gwarancję, opakowanie i wszystkie dokumenty producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu, lub faktura sprzedaży.

 

 

Płeć

Mechanizm

Szkiełko

Mineralne utwardzone

Koperta

Stal szlachetna

Pasek

Pasek typu NATO

Wodoszczelność

50 m/ 5 ATM

Szerokość koperty (mm)

40.0

Serwis

Autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.