Aerowatch LES GRANDES CLASSIQUES PILOTE CHRONO QUARTZ 83966-AA06 M

3 830 

Brak w magazynie

Marka Aerowatch jest postrzegana jako szwajcarski producent bardzo klasycznych i tylko mechanicznych zegarków. Dzieje się tak, mimo tego, że firma w swojej ofercie posiada także modele czasomierzy z mechanizmem kwarcowym.Klasyka, klasyka i elegancja, elegancja i doskonała jakość wydają się być mottem działania dla właścicieli marki Aerowatch. Swoimi wyrobami firma ta udowadnia, że nawet klasyczne propozycje mogą zyskać zupełnie nową odsłonę – wystarczy odrobina wyobraźni i pasji.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Referencja Aerowatch LES GRANDES CLASSIQUES PILOTE CHRONO QUARTZ 83966-AA06 M  ta jest przykładem solidnego casualowego modelu na bezpiecznej stalowej bransolecie. Piękny odcień granatu przyciąga uwagę i informuje o zacięciu sportowym. Funkcja stopera to znak rozpoznawczy zegarka. Trzy liczniki odmierzają czas krótkich odcinków dzieląc go na części. Proste  tradycyjne indeksy w srebrnym kolorze ułatwiają czytelność i  wraz z podziałką minut umiejscowioną na wewnętrznym pierścieniu gwarantują precyzję .

Warto go mieć na nadgarstku

Jeśli chodzi o modele ze stoperem to gwarantem dokładności chodu tej komplikacji będzie wysokiej jakości szwajcarski mechanizm elektroniczny zasilany baterią marki Ronda kaliber 5030. D
Tarczę Aerowatch LES GRANDES CLASSIQUES PILOTE CHRONO QUARTZ 83966-AA06 M  przykryto wypukłym soczewkowym szkłem szafirowym o wyjątkowej odporności na zarysowania dodatkowo pokrytym powłoką antyrefleksyjną. Koperta 50 metrów (5atm szczelności) zaś jak i bransoleta jest stalowa i  pięknie spolerowana na wysoki połysk.

Nasza ocena

Klasa i jakość szwajcarskiego zegarka sportowego Aerowatch LES GRANDES CLASSIQUES PILOTE CHRONO QUARTZ 83966-AA06 M  który będzie znakomitym kompanem w czasie  treningów jak i w wolnych od zajęć sportowych chwilach.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają gwarancję, opakowanie i wszystkie dokumenty producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu, lub faktura sprzedaży.

Mechanizm

Płeć

Szkiełko

Szafirowe

Koperta

Stal szlachetna

Bransoleta

Stal szlachetna

Wodoszczelność

50 m/ 5 ATM

Funkcje

Datownik, Stoper

Szerokość koperty (mm)

42.0

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.