Eterna Adventic GMT 7661.41.46.1324

Original price was: 17 795 zł.Current price is: 11 567 zł.

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

Brak w magazynie

Wywodząca swoją nazwę z określenia wieczności – szwajcarska marka i zegarki Eterna mają ugruntowaną pozycję w naszym salonie. Zegarmistrzowskie dokonania tego producenta i ujmująca stylistyka produktów budzi duże zainteresowanie naszych klientów. Eterna oznacza wieczność, a każdy z zegarków oznaczony logiem tej marki, łączy w sobie wybiegające przed szereg innowacje techniczne i wzornicze, z precyzją klasycznej sztuki zegarmistrzowskiej, więc nazwa ta doskonale identyfikuje się z jej wyrobami. Ta kombinacja, stosowana w idealnych proporcjach przetrwa każda próbę czasu i jest w sercach pracowników marki już od ponad 150 lat.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Zegarek mechaniczny z naciągiem automatycznym (cztery wskazówki), który świadczy o precyzyjności zegarka.
Datownik umieszczono na godzinie trzeciej.
Mała sekunda na osobnej sub-tarczy przy godzinie trzeciej.
W dolnej części tarczy odnajdziemy wskaźnik GMT na godzinie szóstej.
Szkło Eterna Adventic GMT 7661.41.46.1324 jest szafirowe, co daje nam gwarancję na zarysowania.
Koperta została wykonana ze stali szlachetnej (316L).
Wodoszczelność sięga poziomu 50m (5 ATM), co daje nam gwarancję, że nie dojdzie do uszkodzenia mechanizmu przy zanurzeniu.

Warto go mieć na nadgarstku

Eterna Adventic GMT 7661.41.46.1324 jest idealną propozycją dla mężczyzn, którzy poszukują eleganckiego zegarka z ciekawą historią, a przede wszystkim takiego, którego dopieszczono pod kątem wizualnym jak i technicznym. Posiadanie zegarka marki Eterna to nie tylko produkt z wyróżniającym się wyglądem, a także zegarek bogaty w innowacje, jakie przyniosła marka. Cały model posiada bardziej sportowy wydźwięk, a jego kontrastowa kolorystyka tarczy zapewnia nam bardzo dobrą czytelność. W tym modelu odnajdziemy mechanizm Eterna 3914A z 68-godzinną rezerwą chodu oraz z systemem Eterna Spherodrive. System ten nie wymaga smarowania łożysk bębna sprężyny, przez co mamy zapewnioną bardzo długą żywotność mechanizmu. Model ten z pewnością jest funkcjonalny, co świadczy umieszczenie datownika na godzinie trzeciej oraz zastosowanie funkcji GMT, którą odnajdziemy na osobnej subtarczy przy godzinie szóstej. Nie możemy tutaj również zapomnieć o wodoszczelności na poziomie 50m (5 ATM), dzięki temu mechanizm zegarka nie powinien ulec uszkodzeniu przy zanurzeniu.

Nasza ocena

Poszukując zegarka, który łączy swój elegancki styl z innowacją – trafiamy na Eterna Adventic GMT 7661.41.46.1324, który jest bardzo dobrym wyborem właśnie w tej kategorii. Po przez zastosowanie tak prostej a za razem ciekawej stylistyki, wygląd zegarka jest nienaganny, przez co sprawdzi się na co dzień jak i przy poważniejszych okazjach. Również model ten to świetny wybór jako prezent, który z pewnością wywoła uśmiech na twarzy.

Mechanizm

Płeć

Szkiełko

Szafirowe

Koperta

Stal szlachetna

Pasek

Skóra naturalna

Wodoszczelność

50 m/ 5 ATM

Funkcje

Datownik,Wskazanie drugiej strefy czasowej,Wskaźnik 24-godzinny

Szerokość koperty (mm)

42.0

Grubość koperty (mm)

12.6

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.