Longines Conquest Classic Column- wheel Chronograph L2.786.4.56.3

Original price was: 12 500 zł.Current price is: 8 125 zł.

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

Brak w magazynie

Szwajcarska marka i producent zegarków Longines jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych firm na rynku zegarkowych wytwórców, a zegarki Longines od wielu już lat goszczą na nadgarstkach użytkowników czasomierzy. Co ważne, także w Polsce możemy spotkać tak wiekowe – przedwojenne i powojenne, jak i kilkudziesięcioletnie, czy stosunkowo młode zegarki marki Longines. Marka Longines w swojej aktywności promocyjnej odwołuje się do hasła „Elegance is an Attitude” – który to slogan możemy przetłumaczyć jako: „Elegancja to postawa”.
Tak, jak szerokie jest grono ambasadorów marki, jak szerokie jest spektrum aktywności marki, tak szeroka jest także oferta czasomierzy, które podzielone są na następujące linie wzornicze: Wśród modeli o charakterze sportowym należy wymienić linie: Agassiz, Conquest, Conquest Classic, Heritage Diver, Heritage Military, Heritage Avigation, Heritage Technical Milestones, HydroConquest, Zegarki klasyczne skupione są w liniach: Flagship, Heritage Classic, La Grande Classique de Longines, La Grande Classique de Longines Tonneau, Longines DolceVita, Longines Evidenza, Longines Equestrain Pocket Watch, Longines Lyre, Longines Mini, Longines PrimaLuna, Longines Symphonette, The Longines Elegant Collection, The Longines Master Collection, The Longines Saint-Imier Collection, The Longines Equestrian Collection, Presence.

Warto go mieć na nadgarstku…

Sportowo elegancki Longines Conquest Classic Column- wheel Chronograph L2.786.4.56.3 to model uniwersalny, który na dobre zadomowił się w port folio Longines, zdobywając rzeszę wielbicieli swą uniwersalnością i świetnymi parametrami. Klasyczny wygląd tego modelu prezentuje ponad czasowość oraz zachowanie idealnych proporcji przez producenta przy produkcji męskich, nowoczesnych a w tym przypadku automatycznych, zegarków naręcznych.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Conquest przedstawia tradycyjną wersję swojego modelu w stalowej, tradycyjnej kopercie o rozmiarze 41mm ze szczelnością klasy 30m (3atm)
Tarcza Longines Conquest Classic Column- wheel Chronograph L2.786.4.56.3 w grafitowym kolorze o ciekawej nie jednolitej fakturze z indeksami oraz wybranymi znacznikami godzin w stalowym kolorze sprawia eleganckie wrażenie. Szafirowe szkło jest doskonałym zabezpieczeniem przed przypadkowymi zarysowaniami, zostało pokryte od spodu warstwą antyrefleksyjną. Mechanizm to automat sygnowany L688 na bazie znanej i cenionej ETY A08.L01 dodatkowo wyposażonym w koło kolumnowe ułatwiające pracę stopera oraz oszczędzające jego newralgiczne elementy.
Całość zawisła na doskonałym i miękkim pasku cielęcym w czarnym kolorze z białym przeszyciem.

Nasza ocena…

Tradycyjny Longines Conquest Classic Column- wheel Chronograph L2.786.4.56.3ze względu na mechanizm ze stoperem jednak o sportowo-eleganckim zabarwieniu, Conquest przypadnie do gustu tradycjonalistom i osobom umiejącym docenić ponad czasowe rozwiązania oraz piękno mechanicznych zegarków. I możliwość zastosowania ich w codziennym treningu.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają gwarancję, opakowanie i wszystkie dokumenty producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu, lub faktura sprzedaży.

 

Mechanizm

Szkiełko

Szafirowe

Koperta

Stal szlachetna

Pasek

Skóra naturalna

Wodoszczelność

30 m/ 3 ATM

Funkcje

Datownik,Stoper

Szerokość koperty (mm)

41.0

Grubość koperty (mm)

0.0

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.