Longines Conquest Classic L2.785.5.76.7

15 630 

Brak w magazynie

Szwajcarska marka i producent zegarków Longines jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych firm na rynku zegarkowych wytwórców, a zegarki Longines od wielu już lat goszczą na nadgarstkach użytkowników czasomierzy. Co ważne, także w Polsce możemy spotkać tak wiekowe – przedwojenne i powojenne, jak i kilkudziesięcioletnie, czy stosunkowo młode zegarki marki Longines. Marka Longines w swojej aktywności promocyjnej odwołuje się do hasła „Elegance is an Attitude” – który to slogan możemy przetłumaczyć jako: „Elegancja to postawa”.
Tak, jak szerokie jest grono ambasadorów marki, jak szerokie jest spektrum aktywności marki, tak szeroka jest także oferta czasomierzy, które podzielone są na następujące linie wzornicze: Wśród modeli o charakterze sportowym należy wymienić linie:
Agassiz, Conquest, Conquest Classic, Heritage Diver, Heritage Military, Heritage Avigation, Heritage Technical Milestones, HydroConquest,
Zegarki klasyczne skupione są w liniach: Flagship, Heritage Classic, La Grande Classique de Longines, La Grande Classique de Longines Tonneau, Longines DolceVita, Longines Evidenza, Longines Equestrain Pocket Watch, Longines Lyre, Longines Mini, Longines PrimaLuna, Longines Symphonette, The Longines Elegant Collection, The Longines Master Collection, The Longines Saint-Imier Collection, The Longines Equestrian Collection, Presence.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Sportowo-elegancki Longines Conquest Classic L2.785.5.76.7 to model uniwersalny, który na dobre zadomowił się w portfolio Longines, zdobywając rzeszę wielbicieli swą uniwersalnością i świetnymi parametrami. Klasyczny wygląd tego modelu prezentuje ponadczasowość oraz zachowanie idealnych proporcji przez producenta przy produkcji męskich, nowoczesnych, a w tym przypadku automatycznych zegarków naręcznych.
Warto go mieć na nadgarstku

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Conquest Classic przedstawia tradycyjną wersję swojego modelu w stalowej, tradycyjnej kopercie bi-kolor (połączenie stali z elementami 18k. różowego złota) o rozmiarze 40 mm ze szczelnością klasy 50m (5atm).
Tarcza Longines Conquest Classic L2.785.5.76.7 w jasnym kolorze, o ciekawej niejednolitej fakturze; z indeksami oraz wybranymi znacznikami godzin w różowo-złotym kolorze, sprawia eleganckie wrażenie. Szafirowe szkło jest doskonałym zabezpieczeniem przed przypadkowymi zarysowaniami, zostało pokryte od spodu warstwą antyrefleksyjną. Mechanizm to automat sygnowany L619 na bazie znanej i cenionej ETY 2892/A2
Zegarek został trafnie spasowany z masywną stalową bransoletą i podobnie jak koperta zastosowano tu wersję dwukolorową co pięknie komponuje się z całością i wprowadza świeżość do tej referencji.

Nasza ocena…

Tradycyjny ze względu na mechanizm jednak o sportowo-eleganckim zabarwieniu, Longines Conquest Classic L2.785.5.76.7 przypadnie do gustu tradycjonalistom i osobom umiejącym docenić ponad czasowe rozwiązania oraz piękno mechanicznych zegarków w wersji bikolor na bransolecie (co nie jest częste)

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają gwarancję, opakowanie i wszystkie dokumenty producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu, lub faktura sprzedaży.

 

Mechanizm

Szkiełko

Szafirowe

Koperta

Stal szlachetna połączona ze złotem 18ct

Wodoszczelność

50 m/ 5 ATM

Funkcje

Datownik

Szerokość koperty (mm)

40.0

Grubość koperty (mm)

10.0

Serwis

autoryzowany producenta

Bransoleta

Stal szlachetna połączona ze złotem 18ct

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.


Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/platne/serwer156344/public_html/odczasudoczasu.pl/wp-content/plugins/code-snippets/php/snippet-ops.php(582) : eval()'d code on line 7