Longines Conquest L3.759.4.76.5

Original price was: 3 160 zł.Current price is: 2 212 zł.

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

Brak w magazynie

Szwajcarska marka i producent zegarków Longines jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych firm na rynku zegarkowych wytwórców, a zegarki Longines od wielu już lat goszczą na nadgarstkach użytkowników czasomierzy. Co ważne, także w Polsce możemy spotkać tak wiekowe – przedwojenne i powojenne, jak i kilkudziesięcioletnie, czy stosunkowo młode zegarki marki Longines. Marka Longines w swojej aktywności promocyjnej odwołuje się do hasła „Elegance is an Attitude” – który to slogan możemy przetłumaczyć jako: „Elegancja to postawa”.
Tak, jak szerokie jest grono ambasadorów marki, jak szerokie jest spektrum aktywności marki, tak szeroka jest także oferta czasomierzy, które podzielone są na następujące linie wzornicze: Wśród modeli o charakterze sportowym należy wymienić linie:
Agassiz, Conquest, Conquest Classic, Heritage Diver, Heritage Military, Heritage Avigation, Heritage Technical Milestones, HydroConquest,
Zegarki klasyczne skupione są w liniach: Flagship, Heritage Classic, La Grande Classique de Longines, La Grande Classique de Longines Tonneau, Longines DolceVita, Longines Evidenza, Longines Equestrain Pocket Watch, Longines Lyre, Longines Mini, Longines PrimaLuna, Longines Symphonette, The Longines Elegant Collection, The Longines Master Collection, The Longines Saint-Imier Collection, The Longines Equestrian Collection, Presence.

Warto go mieć na nadgarstku…

Sportowo elegancki Longines Conquest L3.759.4.76.5 to model uniwersalny, który na dobre zadomowił się w port folio Longines, zdobywając rzeszę wielbicieli swą uniwersalnością i świetnymi parametrami. Klasyczny wygląd tego modelu prezentuje ponad czasowość oraz zachowanie idealnych proporcji przez producenta przy produkcji męskich, nowoczesnych zegarków naręcznych

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Masywna, stalowa koperta w rozmiarze 41 mm posiada wyśrubowaną na poziomie 30 atm. (300 metrów) szczelność, co pozwala nawet na swobodne nurkowanie (uwaga na skórzany pasek!) – ponadto model został wyposażony w zakręcaną koronkę. Tarcza w kolorze stalowym ze szlifem słonecznym wbrew pozorom jest bardzo czytelna, dzięki masywnym wskazówkom wykończonym na wysoki połysk podobnie jak dwa główne indeksy arabskie 12 i 6. Na godzinie 3 zegarka Longines Conquest L3.759.4.76.5 umieszczono okno datownika ozdobione czarną ramką. Tarcze zabezpiecza szafirowe szkło z antyrefleksem który dobrze chroni przed promieniami słońca. Wersja ta jest oferowana z atrakcyjnym brązowym paskiem ze skóry cielęcej z białym przeszyciem, za napęd zaś posłużył znany ze swej niezawodności mechanizm na baterię (kwarcowy) L157 wyposażony w funkcję EOL informujący o niskim stanie naładowania baterii, oparty technologicznie na kalibrze ETA 255.112.

Nasza ocena…

Longines Conquest L3.759.4.76.5 to ciekawa propozycja dla młodych, prężnych mężczyzn, którzy chcą rozpocząć swoją zegarkową przygodę, od dobrej jakości, casualowego zegarka kwarcowego.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają gwarancję, opakowanie i wszystkie dokumenty producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu, lub faktura sprzedaży.

 

 

Mechanizm

Szkiełko

Szafirowe

Koperta

Stal szlachetna

Pasek

Skóra naturalna

Wodoszczelność

300 m/ 30 ATM

Funkcje

Datownik

Szerokość koperty (mm)

41.0

Grubość koperty (mm)

0.0

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.