Longines Conquest V.H.P. L3.726.4.96.9

Original price was: 4 470 zł.Current price is: 3 129 zł.

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

Longines Conquest V.H.P. wyposażony został w mechanizm manufaktury ETA stworzony specjalnie dla Longines.

Brak w magazynie

Szwajcarska marka i producent zegarków Longines jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych firm na rynku zegarkowych wytwórców, a zegarki Longines od wielu już lat goszczą na nadgarstkach użytkowników czasomierzy. Co ważne, także w Polsce możemy spotkać tak wiekowe – przedwojenne i powojenne, jak i kilkudziesięcioletnie, czy stosunkowo młode zegarki marki Longines. Marka Longines w swojej aktywności promocyjnej odwołuje się do hasła „Elegance is an Attitude” – który to slogan możemy przetłumaczyć jako: „Elegancja to postawa”.
Tak, jak szerokie jest grono ambasadorów marki, jak szerokie jest spektrum aktywności marki, tak szeroka jest także oferta czasomierzy, które podzielone są na następujące linie wzornicze: Wśród modeli o charakterze sportowym należy wymienić linie:
Agassiz, Conquest, Conquest Classic, Heritage Diver, Heritage Military, Heritage Avigation, Heritage Technical Milestones, HydroConquest,
Zegarki klasyczne skupione są w liniach: Flagship, Heritage Classic, La Grande Classique de Longines, La Grande Classique de Longines Tonneau, Longines DolceVita, Longines Evidenza, Longines Equestrain Pocket Watch, Longines Lyre, Longines Mini, Longines PrimaLuna, Longines Symphonette, The Longines Elegant Collection, The Longines Master Collection, The Longines Saint-Imier Collection, The Longines Equestrian Collection, Presence.

Warto go mieć na nadgarstku…

Hasło które przyświeca Longines „Elegance is an Attitude” zyskuje nowego znaczenia i w przypadku tego zegarka można powiedzieć Elegance is Reliability – elegancja to niezawodność. Coś w tym jest. Longines Conquest to kwintesencja sportowej elegancji Longines. W Longines Conquest V.H.P. L3.726.4.96.9 specjalną uwagę poświęcono estetyce pierścienia lunety, koronce w kształcie cabochon oraz ogniwom bransolety. Subtelne połączenie niezawodności z elegancją w linii Longines Conquest wyraża się w technicznej funkcjonalności modeli, która sprosta najbardziej wymagającym miłośnikom sportu wśród kobiet i mężczyzn. Jednocześnie skromne i wyrafinowane, modele te z pewnością wpadną w oko podczas modnych wieczorów lub na trybunach prestiżowych wyścigów konnych.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Najnowsza odsłona Conquest wyposażona została w wydajny moduł elektroniczny L288 i jest klasycznym czasomierzem kwarcowym wykorzystującym 3 wskazówki. Zastosowany moduł elektroniczny cechuje doskonała dokładność zegarek sterowany jest inteligentną koronką sprzęgniętą z mechanizmem. Model ten to wysoce zaawansowany zegarek elektroniczny o tradycyjnym wyglądzie linii Conquest. Wyjątkowość tego zegarka polega na jego dokładności (+/- 5sek/1rok) oraz technologii GPD, która resetuje położenie wskazówek po wstrząsie lub ekspozycji na działanie pola magnetycznego, dzięki czemu mamy zawsze pewność prawidłowości wskazań. Dodatkowo moduł ten został wyposażony w wieczny kalendarz. Całość Longines Conquest V.H.P. L3.726.4.96.9 spakowano w stalową kopertę o szczelności 5 atm. (50 metrów) i spasowano z granatowym jak tarcza, gumowym paskiem o bardzo elastycznej strukturze. Zastosowano szafirowe szkło odporne na zarysowania dodatkowo zabezpieczone warstwą antyrefleksyjną.

Nasza ocena…

Longines Conquest V.H.P. L3.726.4.96.9 jest propozycją dla fanów nowinek technicznych chcących jednak pozostać przy tradycyjnie wyglądającym zegarku. Klasyczna elegancja o sportowym zabarwieniu, naszpikowana nowoczesną technologią to nowość w ofercie konserwatywnego producenta, mogąca się podobać szerokiej rzeszy odbiorców.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają gwarancję, opakowanie i wszystkie dokumenty producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu, lub faktura sprzedaży.

 

 

Mechanizm

Szkiełko

Szafirowe

Koperta

Stal szlachetna

Pasek

Gumowy

Wodoszczelność

50 m/ 5 ATM

Funkcje

Datownik, Wieczny kalendarz

Szerokość koperty (mm)

43.0

Grubość koperty (mm)

13.0

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.