Longines DolceVita L5.512.0.71.2

Original price was: 17 420 zł.Current price is: 10 450 zł.

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

zegarek w opakowaniu Longines, z certyfikatem diamentów Longines i gwarancją sprzedawcy na 2 lata.

Na stanie

Wysyłamy w 24 godziny

Darmowa dostawa od 300 złotych

100% oryginalności

20 lat doświadczenia na rynku

Dogodne raty

Darmowy zwrot 14 dni

Grawerowanie w uzgodnieniu z klientem

Gwarancja najniższej ceny

Szwajcarska marka i producent zegarków Longines jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych firm na rynku zegarkowych wytwórców, a zegarki Longines od wielu już lat goszczą na nadgarstkach użytkowników czasomierzy. Co ważne, także w Polsce możemy spotkać tak wiekowe – przedwojenne i powojenne, jak i kilkudziesięcioletnie, czy stosunkowo młode zegarki marki Longines. Marka Longines w swojej aktywności promocyjnej odwołuje się do hasła „Elegance is an Attitude” – który to slogan możemy przetłumaczyć jako: „Elegancja to postawa”.
Tak, jak szerokie jest grono ambasadorów marki, jak szerokie jest spektrum aktywności marki, tak szeroka jest także oferta czasomierzy, które podzielone są na następujące linie wzornicze: Wśród modeli o charakterze sportowym należy wymienić linie:
Agassiz, Conquest, Conquest Classic, Heritage Diver, Heritage Military, Heritage Avigation, Heritage Technical Milestones, HydroConquest,
Zegarki klasyczne skupione są w liniach: Flagship, Heritage Classic, La Grande Classique de Longines, La Grande Classique de Longines Tonneau, Longines DolceVita, Longines Evidenza, Longines Equestrain Pocket Watch, Longines Lyre, Longines Mini, Longines PrimaLuna, Longines Symphonette, The Longines Elegant Collection, The Longines Master Collection, The Longines Saint-Imier Collection, The Longines Equestrian Collection, Presence.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Od samego początku kolekcja DolceVita stanowiła synonim nowoczesnej elegancji zegarmistrzostwa Longines na całym świecie . Dziś marka otwiera nowy rozdział w historii swojej legendarnej kolekcji. Unikalna interpretacja modelu Longines DolceVita L5.512.0.71.2  wyróżnia się subtelnymi liniami. Nowe wariacje nie zawiodą kobiet, które uczyniły grację swoim sposobem na życie.

Warto go mieć na nadgarstku…

Zegarki o prostokątnej kopercie w obecnych czasach to rzadkość ale nie w kolekcji Longines. W tym przypadku mamy do czynienia z kopertą w rozmiarem 23mm ozdobionej po bokach 46 diamentami, o podstawowej szczelności 3atm. (30 metrów). Jasna tarcza modelu Longines DolceVita L5.512.0.71.2 jest dodatkowo giloszowana. Naniesiono na nią cyfry rzymskie w czarnym kolorze u dołu w prostokątnym polu widnieje „mała sekunda” oznaczona niebieską wskazówką podobnie jak główne wskazanie godzin. Efekt ten osiągnięto przez termiczne barwienie. Tarcze pokrywa szafirowe, profilowane szkło odporne na zarysowania. Pasek to piękna biała, lakierowana skóra aligatora która podkreśla kobiecy charakter referencji, do zasilania posłużył mechanizm L176 Z FUNKCJĄ EOL.

Nasza ocena…

Doskonały w swojej czworokątnej konstrukcji koperty, na wskroś delikatny i emanujący kobiecością. Poprzez zastosowanie najlepszych materiałów dostępnych na rynku, Longines DolceVita L5.512.0.71.2 oferuje najwyższej klasy prestiż.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu, lub faktura sprzedaży.

 

Mechanizm

Szkiełko

Szafirowe

Koperta

Stal szlachetna

Pasek

Skóra naturalna

Wodoszczelność

30 m/ 3 ATM

Funkcje

Diamenty na obwodzie koperty

Szerokość koperty (mm)

23.0

Grubość koperty (mm)

0.0

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.