Longines Equestrian L6.137.4.71.2

Original price was: 4 780 zł.Current price is: 3 346 zł.

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

Brak w magazynie

Szwajcarska marka i producent zegarków Longines jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych firm na rynku zegarkowych wytwórców, a zegarki Longines od wielu już lat goszczą na nadgarstkach użytkowników czasomierzy. Co ważne, także w Polsce możemy spotkać tak wiekowe – przedwojenne i powojenne, jak i kilkudziesięcioletnie, czy stosunkowo młode zegarki marki Longines. Marka Longines w swojej aktywności promocyjnej odwołuje się do hasła „Elegance is an Attitude” – który to slogan możemy przetłumaczyć jako: „Elegancja to postawa”.
Tak, jak szerokie jest grono ambasadorów marki, jak szerokie jest spektrum aktywności marki, tak szeroka jest także oferta czasomierzy, które podzielone są na następujące linie wzornicze: Wśród modeli o charakterze sportowym należy wymienić linie:
Agassiz, Conquest, Conquest Classic, Heritage Diver, Heritage Military, Heritage Avigation, Heritage Technical Milestones, HydroConquest,
Zegarki klasyczne skupione są w liniach:
Flagship, Heritage Classic, La Grande Classique de Longines, La Grande Classique de Longines Tonneau, Longines DolceVita, Longines Evidenza, Longines Equestrain Pocket Watch, Longines Lyre, Longines Mini, Longines PrimaLuna, Longines Symphonette, The Longines Elegant Collection, The Longines Master Collection, The Longines Saint-Imier Collection, The Longines Equestrian Collection, Presence.

Warto go mieć na nadgarstku…

Longines często kojarzony jest z jeździectwem i końmi. I to właśnie temu sportowi oraz tym pięknym zwierzętom zadedykowano kolekcję Equestrian. Bezpośrednim nawiązaniem jest budowa koperty Longines Equestrian L6.137.4.71.2  której uszy przypominają jeździeckie strzemiona przez które przewleczony jest pasek.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Koperta Longines Equestrian L6.137.4.71.2  z ustaloną szczelnością na poziomie 3atm (30 metrów) w oryginalnym kształcie tonneau z piękną współgrającą koronką to nawiązanie do osprzętu jeździeckiego do którego doskonale pasuje brązowy pasek z białą nicią. Tarcza w jasnym odcieniu z giloszowaną powierzchnią ciekawie kontrastuje z niebieskim barwieniem rzymskich cyfr oraz wskazówek. Na godzinie trzeciej miejsce znalazł datownik, gwarantem prawidłowego działania jest mechanizm zasilany baterią o oznaczeniu L152 bazujący na znanej ETA 256.111.

Nasza ocena…

Nietuzinkowy, finezyjny Longines Equestrian L6.137.4.71.2 o oryginalnej linii dla miłośniczek sportów konnych oraz nie codziennych rozwiązań stylistycznych.
Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają gwarancję, opakowanie i wszystkie dokumenty producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu, lub faktura sprzedaży.

Mechanizm

Szkiełko

Szafirowe

Koperta

Stal szlachetna

Pasek

Skóra naturalna

Wodoszczelność

30 m/ 3 ATM

Funkcje

Datownik

Szerokość koperty (mm)

30.0

Grubość koperty (mm)

0.0

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.