Longines Heritage Flagship L4.795.4.58.0

6 820 

Brak w magazynie

Szwajcarska marka i producent zegarków Longines jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych firm na rynku zegarkowych wytwórców, a zegarki Longines od wielu już lat goszczą na nadgarstkach użytkowników czasomierzy. Co ważne, także w Polsce możemy spotkać tak wiekowe – przedwojenne i powojenne, jak i kilkudziesięcioletnie, czy stosunkowo młode zegarki marki Longines. Marka Longines w swojej aktywności promocyjnej odwołuje się do hasła „Elegance is an Attitude” – który to slogan możemy przetłumaczyć jako: „Elegancja to postawa”.
Tak, jak szerokie jest grono ambasadorów marki, jak szerokie jest spektrum aktywności marki, tak szeroka jest także oferta czasomierzy, które podzielone są na następujące linie wzornicze: Wśród modeli o charakterze sportowym należy wymienić linie:
Agassiz, Conquest, Conquest Classic, Heritage Diver, Heritage Military, Heritage Avigation, Heritage Technical Milestones, HydroConquest,
Zegarki klasyczne skupione są w liniach: Flagship, Heritage Classic, La Grande Classique de Longines, La Grande Classique de Longines Tonneau, Longines DolceVita, Longines Evidenza, Longines Equestrain Pocket Watch, Longines Lyre, Longines Mini, Longines PrimaLuna, Longines Symphonette, The Longines Elegant Collection, The Longines Master Collection, The Longines Saint-Imier Collection, The Longines Equestrian Collection, Presence.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Współcześnie Longines stara się łączyć oryginalne piękno swoich najbardziej spektakularnych czasomierzy z przeszłości z najbardziej zaawansowanymi technologiami zegarmistrzowskimi przyszłości. Zegarek Longines Heritage Flagship L4.795.4.58.0  tak jak inne modele Heritage to hołd dla pionierskiego ducha, który od zawsze stanowił inspirację dla projektantów marki Longines. Zegarki marki towarzyszyły wielu odkrywcom w ich przygodach w powietrzu, na lądzie i pod powierzchnią morza. Wiele modeli z kolekcji Longines czerpie inspirację z tamtych doświadczeń. Linia Heritage to świadectwo konsekwencji marki oraz niezmiennej zdolności do doceniania historii poprzez wyrafinowany styl i elegancję. Wśród wyjątkowych zegarków z linii Heritage, bez wątpienia najbardziej znany jest Lindbergh Hour Angle Watch, reedycja zegarka stworzonego dla amerykańskiego pilota Charlesa Lindbergha w 1931 roku. Inne gwiazdy kolekcji Heritage to zegarek Longines Weems Second-Setting Watch, wspomnienie systemu nawigacji wymyślonego przez Kapitana Philipa van Horna Weemsa i Longines Twenty-Four Hours, reedycja modelu zaprojektowanego dla pilotów Swissair w latach 50. XX wieku.

Warto go mieć na nadgarstku…

Jak w przypadku wszystkich referencji Heritage, tak Longines Heritage Flagship L4.795.4.58.0 bezpośrednio nawiązuje do modeli z przeszłości, kiedy to męskie zegarki miały znacznie mniejsze rozmiary – 38,5 mm w dzisiejszych czasach to zdecydowanie mały zegarek. Dodatkowo płaska konstrukcja plasuje go w gronie typowo klasycznych i wizytowych. Czarna tarcza ze złotymi, smukłymi indeksami oraz wskazówkami i subtelna podziałką minutową wprowadzają bardzo elegancką atmosferę. U dołu swoje miejsce znalazła „mała sekunda” przedstawiona za pomocą samej wskazówki bez wyraźnego zaznaczenia sub tarczy. Zaznaczono jedynie na jej tle poziomą również złotą linię co jest bardzo subtelnym zabiegiem, znanym z modeli retro, nad godzina 6 umiejscowiono prostokątne okno datownika w złotej obwolucie. Szkło szafirowe z antyrefleksem doskonale wpływa na czytelność. Do wąskich uczu koperty przytwierdzono czarny, elegancki pasek skórzany z aligatora z białą nicią. Zegarek napędza automatyczny kaliber L615 ze stajni ETA. Pięknym elementem na deklu Longines Heritage Flagship L4.795.4.58.0 jest medalion ze złotym „okrętem flagowym” na granatowym tle, który jest bezpośrednim odniesieniem do nazwy modelu.

Nasza ocena…

Elegancki, wręcz zmysłowy, o minimalistycznym wzornictwie. Pięknie komponujący się z białą koszulą. Doskonały zegarek na wyjątkowe okazje. Longines Heritage Flagship L4.795.4.58.0 to model dla eleganckiego mężczyzny.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają gwarancję, opakowanie i wszystkie dokumenty producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu, lub faktura sprzedaży.

 

Mechanizm

Szkiełko

Szafirowe

Koperta

Stal szlachetna

Pasek

Skóra naturalna

Wodoszczelność

30 m/ 3 ATM

Funkcje

Datownik

Szerokość koperty (mm)

39.0

Grubość koperty (mm)

0.0

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.