Longines HydroConquest L3.696.4.53.6

Original price was: 9 160 zł.Current price is: 5 954 zł.

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

Brak w magazynie

Szwajcarska marka i producent zegarków Longines jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych firm na rynku zegarkowych wytwórców, a zegarki Longines od wielu już lat goszczą na nadgarstkach użytkowników czasomierzy. Co ważne, także w Polsce możemy spotkać tak wiekowe – przedwojenne i powojenne, jak i kilkudziesięcioletnie, czy stosunkowo młode zegarki marki Longines. Marka Longines w swojej aktywności promocyjnej odwołuje się do hasła „Elegance is an Attitude” – który to slogan możemy przetłumaczyć jako: „Elegancja to postawa”.
Tak, jak szerokie jest grono ambasadorów marki, jak szerokie jest spektrum aktywności marki, tak szeroka jest także oferta czasomierzy, które podzielone są na następujące linie wzornicze: Wśród modeli o charakterze sportowym należy wymienić linie: Agassiz, Conquest, Conquest Classic, Heritage Diver, Heritage Military, Heritage Avigation, Heritage Technical Milestones, HydroConquest, Zegarki klasyczne skupione są w liniach: Flagship, Heritage Classic, La Grande Classique de Longines, La Grande Classique de Longines Tonneau, Longines DolceVita, Longines Evidenza, Longines Equestrain Pocket Watch, Longines Lyre, Longines Mini, Longines PrimaLuna, Longines Symphonette, The Longines Elegant Collection, The Longines Master Collection, The Longines Saint-Imier Collection, The Longines Equestrian Collection, Presence.

Warto go mieć na nadgarstku…

Kolejna wariacja na bazie kolekcji Hydroconquest. Tym razem Longines HydroConquest L3.696.4.53.6,  ekstrawagancka wersja z automatycznym chronographem, zachwyca sportową tarczą o atrakcyjnym, sportowym designie.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Koperta Longines HydroConquest L3.696.4.53.6 w rozm. 41mm i klasie szczelności 300metrów (30 bar.) umożliwiają nurkowanie. Atrakcyjna tarcza o matowym wykończeniu z eleganckimi zdobieniami wyposażona została w trzy liczniki stopera, gdzie 30 minutowy w atrakcyjnym czerwonym kolorze. Datownik jak w poprzednich referencjach znalazł miejsce pomiędzy godziną 4 a 5. Z racji zastosowania stopera i dodatkowych sub tarcz, wskaźniki godzinowe są oryginalnie wpasowane, i nie widoczne w całości. Wokół koperty miejsce znalazł obrotowy pierścień bezela. Równie pięknie rozwiązano charakter przycisków i koronki które są idealnie spasowane z kopertą nadając spójną całość. Wewnątrz miejsce znalazł automatyczny mechanizm L688 wyposażony w koło kolumnowe, które podkreśla prestiż werku, mechanizmem bazowym jest ETA08.L01. Całość sparowano z tradycyjna, stalową bransoleta o solidnych ogniwach (które można wygodnie skracać)

Nasza ocena…

Longines HydroConquest L3.696.4.53 to znakomity zegarek dla aktywnych mężczyzn. Doskonale sprawdzi się nie tylko w wodzie, ale również wszędzie gdzie właściciel zechciałby odmierzać krótkie odcinki czasu.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają gwarancję, opakowanie i wszystkie dokumenty producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu, lub faktura sprzedaży.

Mechanizm

Szkiełko

Szafirowe

Koperta

Stal szlachetna

Wodoszczelność

300 m/ 30 ATM

Funkcje

Datownik,Stoper,Obrotowy pierścień nurkowy

Szerokość koperty (mm)

41.0

Grubość koperty (mm)

0.0

Serwis

autoryzowany producenta

Bransoleta

Stal szlachetna

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.