Longines La Grande Classique Lady L4.512.4.51.6

Original price was: 5 340 zł.Current price is: 3 200 zł.

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

zegarek sprzedajemy bez opakowania Longines i gwarancji
Zegarek w wersji na pasku skórzanym Longines

Na stanie

Wysyłamy w 24 godziny

Darmowa dostawa od 300 złotych

100% oryginalności

20 lat doświadczenia na rynku

Dogodne raty

Darmowy zwrot 14 dni

Grawerowanie w uzgodnieniu z klientem

Gwarancja najniższej ceny

Szwajcarska marka i producent zegarków Longines jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych firm na rynku zegarkowych wytwórców, a zegarki Longines od wielu już lat goszczą na nadgarstkach użytkowników czasomierzy. Co ważne, także w Polsce możemy spotkać tak wiekowe – przedwojenne i powojenne, jak i kilkudziesięcioletnie, czy stosunkowo młode zegarki marki Longines. Marka Longines w swojej aktywności promocyjnej odwołuje się do hasła „Elegance is an Attitude” – który to slogan możemy przetłumaczyć jako: „Elegancja to postawa”.
Tak, jak szerokie jest grono ambasadorów marki, jak szerokie jest spektrum aktywności marki, tak szeroka jest także oferta czasomierzy, które podzielone są na następujące linie wzornicze: Wśród modeli o charakterze sportowym należy wymienić linie: Agassiz, Conquest, Conquest Classic, Heritage Diver, Heritage Military, Heritage Avigation, Heritage Technical Milestones, HydroConquest, Zegarki klasyczne skupione są w liniach: Flagship, Heritage Classic, La Grande Classique de Longines, La Grande Classique de Longines Tonneau, Longines DolceVita, Longines Evidenza, Longines Equestrain Pocket Watch, Longines Lyre, Longines Mini, Longines PrimaLuna, Longines Symphonette, The Longines Elegant Collection, The Longines Master Collection, The Longines Saint-Imier Collection, The Longines Equestrian Collection, Presence.

Warto go mieć na nadgarstku…

Każdy producent w swojej ofercie posiada prawdziwe bestselery, ikony które są symbolem i kojarzą się właśnie z konkretnym brandem. Nie inaczej jest z Longines i jego Longines La Grande Classique Lady L4.512.4.51.6 to model który od dziesięcioleci jest w ofercie i przechodzi metamorfozy. Jedno się nie zmienia płaska koperta oraz specyficznie montowana bransoletka lub pasek które są synonimem elegancji i wyczucia smaku.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Koperta o podstawowej klasie szczelności 30 metrów (3atm) to symfonia smaku i wyrafinowanego piękna, wąska luneta koperty, wykonanej ze stali skrywa pod cieniutką taflą profilowanego szafirowego szkła głębie tarczy w tradycyjnym czarnym kolorze. W Longines La Grande Classique Lady L4.512.4.51.6 rozwiązaniem indeksów zajęły się znaczniki rzymskie w białym kolorze. Wskazówki są srebrne co wprowadza elegancki klimat. Bransoleta którą można dowolnie zmniejszać została zaprojektowana w kolorze koperty. Ogniwa mają drobny i finezyjny kształt przez co doskonale się układają. Mechanizm zastosowany w zegarku to L420 zamówiony w ETA za bazę posłużył werk 282.001.

Nasza ocena…

Longines La Grande Classique Lady L4.512.4.51.6 do gustu przypadnie paniom lubiącym tradycyjny, chłodny kolor stali, oraz  stonowane kolory. Doskonale komponować będzie się ze strojem wieczorowym. Oraz formalnym ubiorem biznesowym.

Płeć

Mechanizm

Szkiełko

Szafirowe

Koperta

Stal szlachetna

Bransoleta

Pasek skórzany

Wodoszczelność

30 m/ 3 ATM

Szerokość koperty (mm)

29.0

Grubość koperty (mm)

4.4

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.