Longines Les Grandes Classiques Presence L4.790.4.11.2

Original price was: 3 390 zł.Current price is: 2 203 zł.

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

Brak w magazynie

Szwajcarska marka i producent zegarków Longines jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych firm na rynku zegarkowych wytwórców, a zegarki Longines od wielu już lat goszczą na nadgarstkach użytkowników czasomierzy. Co ważne, także w Polsce możemy spotkać tak wiekowe – przedwojenne i powojenne, jak i kilkudziesięcioletnie, czy stosunkowo młode zegarki marki Longines. Marka Longines w swojej aktywności promocyjnej odwołuje się do hasła „Elegance is an Attitude” – który to slogan możemy przetłumaczyć jako: „Elegancja to postawa”.
Tak, jak szerokie jest grono ambasadorów marki, jak szerokie jest spektrum aktywności marki, tak szeroka jest także oferta czasomierzy, które podzielone są na następujące linie wzornicze: Wśród modeli o charakterze sportowym należy wymienić linie:
Agassiz, Conquest, Conquest Classic, Heritage Diver, Heritage Military, Heritage Avigation, Heritage Technical Milestones, HydroConquest, Zegarki klasyczne skupione są w liniach: Flagship, Heritage Classic, La Grande Classique de Longines, La Grande Classique de Longines Tonneau, Longines DolceVita, Longines Evidenza, Longines Equestrain Pocket Watch, Longines Lyre, Longines Mini, Longines PrimaLuna, Longines Symphonette, The Longines Elegant Collection, The Longines Master Collection, The Longines Saint-Imier Collection, The Longines Equestrian Collection, Presence.

Warto go mieć na nadgarstku…

Gładkie i oryginalne linie Longines Les Grandes Classiques Presence L4.790.4.11.2 perfekcyjnie wpisuje się w bogate tradycje elegancji szwajcarskiej marki. Lekkie linie koperty o ponadczasowym wzorze nadają niepowtarzalnego stylu temu modelowi. Łagodny i delikatny charakter zegarka docenią zarówno mężczyźni, jak i kobiety.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Doskonale harmonijna koperta modelu Longines Les Grandes Classiques Presence L4.790.4.11.2 może służyć za przykład jak tworzyć garniturowe modele. Koperta w rozm. 38mm i szczelności 3atm. z charakterystycznymi cienkimi i długimi uszami podobnie jak korespondująca z nimi luneta to przykład kunsztu projektantów oraz ich wyobraźni. Tarcza w białym kolorze,  z 12 czarnymi znacznikami rzymskimi, pomiędzy którymi miejsce znalazły oznaczenia minut, o czarnej barwie  doskonale łączą się z 3 wskazówkami gdzie godzinowa i minutowa są czarne a sekundowa srebrna.

Nasza ocena…

Na godzinie 3 umieszczono również biały datownik z czarną czcionką cyfr. Płaskie szafirowe szkło zabezpiecza całość . Zegarek oferowany jest z paskiem z miękkiej, czarnej, lakierowanej skóry cielęcej o fakturze krokodyla. Zachwycający miękkością i jakością wykonania. Wewnątrz Longines Les Grandes Classiques Presence L4.790.4.11.2 miejsce znalazł płaski mechanizm zasilany baterią z funkcja EOL o symbolu L157. Doskonały zegarek garniturowy, wizytowy. Sprawdzi się do dopasowanych koszul z wąskimi mankietami, gdyż bez problemu się pod nie zmieści.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają gwarancję, opakowanie i wszystkie dokumenty producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu, lub faktura sprzedaży.

 

 

 

 

 

 

 

Mechanizm

Szkiełko

Szafirowe

Koperta

Stal szlachetna

Pasek

Skóra naturalna

Wodoszczelność

30 m/ 3 ATM

Funkcje

Datownik

Szerokość koperty (mm)

38.0

Grubość koperty (mm)

6.0

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.