Longines Elegant Collection Lady Automatic L4.378.8.12.0

10 250 

zegarek sprzedajemy bez opakowania Longines i gwarancji

Brak w magazynie

Szwajcarska marka i producent zegarków Longines jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych firm na rynku zegarkowych wytwórców, a zegarki Longines od wielu już lat goszczą na nadgarstkach użytkowników czasomierzy. Co ważne, także w Polsce możemy spotkać tak wiekowe – przedwojenne i powojenne, jak i kilkudziesięcioletnie, czy stosunkowo młode zegarki marki Longines. Marka Longines w swojej aktywności promocyjnej odwołuje się do hasła „Elegance is an Attitude” – który to slogan możemy przetłumaczyć jako: „Elegancja to postawa”.
Tak, jak szerokie jest grono ambasadorów marki, jak szerokie jest spektrum aktywności marki, tak szeroka jest także oferta czasomierzy, które podzielone są na następujące linie wzornicze: Wśród modeli o charakterze sportowym należy wymienić linie: Agassiz, Conquest, Conquest Classic, Heritage Diver, Heritage Military, Heritage Avigation, Heritage Technical Milestones, HydroConquest, Zegarki klasyczne skupione są w liniach: Flagship, Heritage Classic, La Grande Classique de Longines, La Grande Classique de Longines Tonneau, Longines DolceVita, Longines Evidenza, Longines Equestrain Pocket Watch, Longines Lyre, Longines Mini, Longines PrimaLuna, Longines Symphonette, The Longines Elegant Collection, The Longines Master Collection, The Longines Saint-Imier Collection, The Longines Equestrian Collection, Presence.

Warto go mieć na nadgarstku…

Kolekcja Présence pozostaje wierna klasycznej i ponadczasowej elegancji, z której słynie szwajcarska marka zegarmistrzowska Longines. Longines Elegant Collection Lady Automatic L4.378.8.12.0 i jej uporządkowana koperta o skromnej stylistyce spodoba się większości  kobiet. Tarcze ozdobione rzymskimi cyframi łączą w sobie elegancję i czytelność. Wspólnie te cechy sprawiają, że linia Présence stała się jedną z kluczowych w całej kolekcji Longines.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Szykowna i skromna za razem, choć wykonana z 18k. różowego złota ma 27mm koperta Longines Elegant Collection Lady Automatic L4.378.8.12.0  (3atm.30 metrów szczelności) ten model może się podobać ze względu na zachowane proporcje. Tarcza w białym kolorze ozdobiona jest indeksami o barwie różowego złota które budują spójną całość.
Pokryta została płaskim szkłem szafirowym o unikalnej przejrzystości. Zegarek oferowany jest z lakierowanym paskiem w czarnym kolorze z naturalnej skóry aligatora, który wyróżnia delikatność.

Nasza ocena…

Ponad czasowy i uniwersalny Longines Elegant Collection Lady Automatic L4.378.8.12.0 o pięknej klasycznej linii koperty znajdzie grono wielbicielek pośród Pań lubiących dystyngowany i konserwatywny charakter złotych zegarków.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu, lub faktura sprzedaży.

 

Mechanizm

Szkiełko

Szafirowe

Koperta

Różowe złoto 18ct

Pasek

Skóra naturalna – egzotyczna

Wodoszczelność

30 m/ 3 ATM

Funkcje

Datownik

Szerokość koperty (mm)

27.0

Grubość koperty (mm)

0.0

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.