Longines Master Annual Calendar L2.910.4.78.3

Original price was: 9 520 zł.Current price is: 6 300 zł.

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

Brak w magazynie

Szwajcarska marka i producent zegarków Longines jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych firm na rynku zegarkowych wytwórców, a zegarki Longines od wielu już lat goszczą na nadgarstkach użytkowników czasomierzy. Co ważne, także w Polsce możemy spotkać tak wiekowe – przedwojenne i powojenne, jak i kilkudziesięcioletnie, czy stosunkowo młode zegarki marki Longines. Marka Longines w swojej aktywności promocyjnej odwołuje się do hasła „Elegance is an Attitude” – który to slogan możemy przetłumaczyć jako: „Elegancja to postawa”.
Tak, jak szerokie jest grono ambasadorów marki, jak szerokie jest spektrum aktywności marki, tak szeroka jest także oferta czasomierzy, które podzielone są na następujące linie wzornicze: Wśród modeli o charakterze sportowym należy wymienić linie:
Agassiz, Conquest, Conquest Classic, Heritage Diver, Heritage Military, Heritage Avigation, Heritage Technical Milestones, HydroConquest, Zegarki klasyczne skupione są w liniach: Flagship, Heritage Classic, La Grande Classique de Longines, La Grande Classique de Longines Tonneau, Longines DolceVita, Longines Evidenza, Longines Equestrain Pocket Watch, Longines Lyre, Longines Mini, Longines PrimaLuna, Longines Symphonette, The Longines Elegant Collection, The Longines Master Collection, The Longines Saint-Imier Collection, The Longines Equestrian Collection, Presence.

Warto go mieć na nadgarstku…

Master Collection to połączenie eksperckiej wiedzy i bogatego doświadczenia. Jako tradycyjna marka zegarmistrzowska, Longines produkował wyjątkowe czasomierze już od wczesnych początków istnienia. Współcześnie, kolekcja The Longines Master Collection w perfekcyjny sposób ilustruje etos firmy, a potwierdza to sukces tej linii, której rynkowa premiera odbyła się w 2005 roku. Wszystkie zegarki Master Collection w tym i Longines Master Annual Calendar L2.910.4.78.3 wyposażone w mechanizmy automatyczne, a poszczególne modele różnią się specjalnymi funkcjami.
w tej referencji zastosowano roczny kalendarz który sam rozpoznaje 30 i 31 dniowe dni. Jedyne co należy go wyregulować w miesiącu lutym. The Longines Master Collection łączy w sobie klasyczną elegancję i doskonałą jakość, które nigdy nie przestaną zachwycać miłośników wyjątkowych zegarków.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Zwarta konstrukcja stalowej koperty Longines Master Annual Calendar L2.910.4.78.3, o rozm. 40mm i szczelności 30 metrów (3atm.) podkreślona półokrągłą, wąską lunetą uwidacznia piękno jasnej  tarczy ozdobionej szlifem znanym jako kłos jęczmienia. Wewnętrzny pierścień z czarną podziałką minutową ułatwiają odczyt mijającego czasu. Na wysokości godz. 3 miejsce znalazł datownik, który jest wyjątkowy i podkreśla prestiż referencji. Szkło jest oczywiście szafirowe i zabezpiecza przed przypadkowymi zarysowaniami. Pasek to doskonała skóra aligatora w brązowym odcieniu z białą nicią  Jak przystało na klasycznego przedstawiciela Master Collection automatyczny mechanizm L897(ze wspomianą już komplikacją rocznego kalendarza) na bazie ETA  A31.L81 napędza zegarek i gwarantuje 64 godzinną rezerwę chodu.

Nasza ocena…

Longines Master Annual Calendar L2.910.4.78.3 to bardzo dobry wybór dla nowoczesnego mężczyzny który poza klasycznym wyglądem zegarka lubi nowoczesne udogodnienia w postaci dodatkowych wskazań na tarczy.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają gwarancję, opakowanie i wszystkie dokumenty producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu, lub faktura sprzedaży.

 

Mechanizm

Płeć

Szkiełko

Szafirowe

Koperta

Stal szlachetna

Pasek

Skóra naturalna – egzotyczna

Wodoszczelność

30 m/ 3 ATM

Funkcje

Datownik, Roczny kalendarz, Wskaźnik miesiąca

Szerokość koperty (mm)

40.0

Grubość koperty (mm)

0.0

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.