Longines Master Collection L2.673.8.78.3

46 040 

zegarek wypożyczony do galerii

Brak w magazynie

Szwajcarska marka i producent zegarków Longines jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych firm na rynku zegarkowych wytwórców, a zegarki Longines od wielu już lat goszczą na nadgarstkach użytkowników czasomierzy. Co ważne, także w Polsce możemy spotkać tak wiekowe – przedwojenne i powojenne, jak i kilkudziesięcioletnie, czy stosunkowo młode zegarki marki Longines. Marka Longines w swojej aktywności promocyjnej odwołuje się do hasła „Elegance is an Attitude” – który to slogan możemy przetłumaczyć jako: „Elegancja to postawa”. Tak, jak szerokie jest grono ambasadorów marki, jak szerokie jest spektrum aktywności marki, tak szeroka jest także oferta czasomierzy, które podzielone są na następujące linie wzornicze: Wśród modeli o charakterze sportowym należy wymienić linie: Agassiz, Conquest, Conquest Classic, Heritage Diver, Heritage Military, Heritage Avigation, Heritage Technical Milestones, HydroConquest,Zegarki klasyczne skupione są w liniach:Flagship, Heritage Classic, La Grande Classique de Longines, La Grande Classique de Longines Tonneau, Longines DolceVita, Longines Evidenza, Longines Equestrain Pocket Watch, Longines Lyre, Longines Mini, Longines PrimaLuna, Longines Symphonette, The Longines Elegant Collection, The Longines Master Collection, The Longines Saint-Imier Collection, The Longines Equestrian Collection, Presence.

Warto go mieć na nadgarstku…

Longines Master Collection L2.673.8.78.3 to połączenie eksperckiej wiedzy i bogatego doświadczenia. Jako tradycyjna marka zegarmistrzowska, Longines produkował wyjątkowe czasomierze już od wczesnych początków istnienia. Współcześnie, kolekcja The Longines Master Collection w perfekcyjny sposób ilustruje etos firmy, a potwierdza to sukces tej linii, której rynkowa premiera odbyła się w 2005 roku. Wszystkie zegarki są wyposażone w mechanizmy automatyczne, a poszczególne modele różnią się specjalnymi funkcjami. The Longines Master Collection łączy w sobie klasyczną elegancję i doskonałą jakość, które nigdy nie przestaną zachwycać miłośników wyjątkowych zegarków.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Longines Master Collection L2.673.8.78.3 posiada kopertę o szczelności 30 metrów (3atm.) w rozmiarze 40mm z czystego 18karatowego, różowego złota z bocznymi przyciskami do obsługi stopera robi wrażenie już od pierwszych chwil. Tarcza w kolorze stalowym z wzorem kłosu jęczmienia onieśmiela ilością wskazań ale tylko na początku po chwili łatwo można rozpoznać wszystkie komplikacje w postaci: datownika, stopera, wskazania drugiej strefy czasowej, Wskaźnika fazy księżyca, oraz dnia tygodnia i miesiąca. Całość pięknie wkomponowana i przedstawiona za pomocą niebieskich barwionych termicznie wskazówek. Odpowiedzialnym za tę mnogość wskazań jest mechanizm L678 zbudowany na bazie legendarnej ETA 7751 Valjoux który można podziwiać przez przeszklony dekiel. Kropką nad i jest wysokiej jakości brązowy pasek ze skóry aligatora z przeszyciem który doskonale podkreśla prestiż tego modelu.

Nasza ocena…

Longines Master Collection L2.673.8.78.3 to zegarek wyjątkowy o  ponad przeciętnym wyglądzie i komplikacjach mechanizmu dla wielbiciela marki, miłośnika luksusy i wysokiej jakości tradycyjnego szwajcarskiego zegarmistrzostwa szytego niemal na miarę.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają gwarancję, opakowanie i wszystkie dokumenty producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu, lub faktura sprzedaży.

Mechanizm

Szkiełko

Szafirowe

Koperta

Różowe złoto 18ct

Pasek

Skóra naturalna

Wodoszczelność

30 m/ 3 ATM

Funkcje

Datownik,Stoper,Wskazanie drugiej strefy czasowej,Wskazanie fazy księżyca,Wskaźnik dnia tygodnia,Wskaźnik miesiąca

Szerokość koperty (mm)

40.0

Grubość koperty (mm)

0.0

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.