Longines PrimaLuna L8.112.5.78.6

9 711 

Brak w magazynie

Szwajcarska marka i producent zegarków Longines jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych firm na rynku zegarkowych wytwórców, a zegarki Longines od wielu już lat goszczą na nadgarstkach użytkowników czasomierzy. Co ważne, także w Polsce możemy spotkać tak wiekowe – przedwojenne i powojenne, jak i kilkudziesięcioletnie, czy stosunkowo młode zegarki marki Longines. Marka Longines w swojej aktywności promocyjnej odwołuje się do hasła „Elegance is an Attitude” – który to slogan możemy przetłumaczyć jako: „Elegancja to postawa”.
Tak, jak szerokie jest grono ambasadorów marki, jak szerokie jest spektrum aktywności marki, tak szeroka jest także oferta czasomierzy, które podzielone są na następujące linie wzornicze: Wśród modeli o charakterze sportowym należy wymienić linie: Agassiz, Conquest, Conquest Classic, Heritage Diver, Heritage Military, Heritage Avigation, Heritage Technical Milestones, HydroConquest, Zegarki klasyczne skupione są w liniach: Flagship, Heritage Classic, La Grande Classique de Longines, La Grande Classique de Longines Tonneau, Longines DolceVita, Longines Evidenza, Longines Equestrain Pocket Watch, Longines Lyre, Longines Mini, Longines PrimaLuna, Longines Symphonette, The Longines Elegant Collection, The Longines Master Collection, The Longines Saint-Imier Collection, The Longines Equestrian Collection, Presence.

Warto go mieć na nadgarstku…

Longines PrimaLuna L8.112.5.78.6 to gwiazda w galaktyce Longines
Tak przynajmniej sami o niej mówią projektanci.  Choć marka Longines słynie z linii zegarków dla mężczyzn i kobiet, to kolekcja Longines PrimaLuna od 2009 roku buduje swoją renomę jako linia wyłącznie dla płci pięknej. Jak subtelnie sugeruje nazwa kolekcji, inspiracją dla jej charakterystycznej koperty był urok Księżyca. Ozdobione brylantami, srebrne bądź wykonane z masy perłowej tarcze przywołują na myśl nocny blask Srebrnego Globu. Zegarki są wyposażone w mechanizmy kwarcowe lub automatyczne, w wersjach 3-wskazówkowych z datownikiem lub dodatkowo ze wskaźnikiem… fazy księżyca.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Zegarek Longines PrimaLuna L8.112.5.78.6 to klasyczna koperta znana z innych modeli tej kolekcji. Obła i pogrubiana luneta, koperty w rozm. 30mm, skrywa jasną tarcze ze szlifem słonecznym, ze znacznikami i indeksami godzinowymi w niebieskim kolorze. Trzy wskazówki w kolorze znaczników i indeksów o masywnym profilu, doskonale nawiązują do linii lunety. Sekundnik jest delikatny i dodaje delikatności. Datownik tradycyjnie na godz. 3. Referencja ta została wykonana z polerowanej stali w połączeniu z 18 karatowym złotem które wykorzystano w ogniwach, koronce oraz lunecie Bardzo eleganckie wrażenie sprawia niewielka koronka która dodaje lekkości całości. Wewnątrz znajdziemy sprawdzony kwarcowy – zasilany baterią mechanizm szwajcarskiej produkcji marki ETA. Bardzo eleganckie wrażenie sprawia masywna a jednocześnie delikatna bransoleta. Połączenie stali i złota to symfonia szyku.

Nasza ocena…

Uroczy i dostojny Longines PrimaLuna L8.112.5.78.6, w wersji z luksusową bransoletą to dzieło sztuki, które sprawia niezapomniane wrażenie.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają gwarancję, opakowanie i wszystkie dokumenty producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu, lub faktura sprzedaży.

 

Płeć

Mechanizm

Szkiełko

Szafirowe

Koperta

Stal szlachetna połączona ze złotem 18ct

Bransoleta

Stal szlachetna połączona ze złotem 18ct

Funkcje

Datownik

Szerokość koperty (mm)

30.0

Grubość koperty (mm)

8.0

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.