Longines Record 40 mm L2.821.4.72.2

9 430 

Brak w magazynie

Szwajcarska marka i producent zegarków Longines jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych firm na rynku zegarkowych wytwórców, a zegarki Longines od wielu już lat goszczą na nadgarstkach użytkowników czasomierzy. Co ważne, także w Polsce możemy spotkać tak wiekowe – przedwojenne i powojenne, jak i kilkudziesięcioletnie, czy stosunkowo młode zegarki marki Longines. Marka Longines w swojej aktywności promocyjnej odwołuje się do hasła „Elegance is an Attitude” – który to slogan możemy przetłumaczyć jako: „Elegancja to postawa”.
Tak, jak szerokie jest grono ambasadorów marki, jak szerokie jest spektrum aktywności marki, tak szeroka jest także oferta czasomierzy, które podzielone są na następujące linie wzornicze: Wśród modeli o charakterze sportowym należy wymienić linie: Agassiz, Conquest, Conquest Classic, Heritage Diver, Heritage Military, Heritage Avigation, Heritage Technical Milestones, HydroConquest, Zegarki klasyczne skupione są w liniach: Flagship, Heritage Classic, La Grande Classique de Longines, La Grande Classique de Longines Tonneau, Longines DolceVita, Longines Evidenza, Longines Equestrain Pocket Watch, Longines Lyre, Longines Mini, Longines PrimaLuna, Longines Symphonette, The Longines Elegant Collection, The Longines Master Collection, The Longines Saint-Imier Collection, The Longines Equestrian Collection, Presence.

Warto go mieć na nadgarstku…

Stworzone w duchu tradycji zegarmistrzowskiej Longines, automatyczne modele Record łączą klasyczną elegancję i doskonałość, w pełni zasługując na miano flagowych modeli marki. Wśród licznych atutów tych perfekcyjnych czasomierzy warto wymienić mechanizm ze sprężyną z monokryształu krzemu o unikalnych właściwościach. Longines Record 40 mm L2.821.4.72.2 to pierwszy zegarek Longines z certyfikatem „czasomierza” wydanym przez oficjalny szwajcarski instytut testowania czasomierzy COSC.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Tradycyjna linia koperty w rozm. 40mm i szczelności 30 metrów. Podkreśla oficjalne przeznaczenie Longines Record 40 mm L2.821.4.72.2. Wspaniała spójność i prostota tak mocno poszukiwana w męskich klasycznych zegarkach, która zawsze będzie na czasie, i zawsze będzie się w stanie obronić. Srebrna tarcza ze szlifem słonecznym z nakładanymi srebrnymi indeksami, współgra z 3 wskazówkami. Okno daty na godzinie 3 to standard który sprawdza się od dziesięcioleci. Płaskie szafirowe szkło gwarantuje odporność na zarysowania a, oraz tradycyjny automatyczny mechanizm z certyfikatem COSC jest gwarantem doskonałej pracy i dokładności przez lata. Zegarek oferowany jest z wygodnym paskiem ze świetnej jakości skóry w brązowym kolorze.

Nasza ocena…

Tradycyjny, klasyczny, ponad czasowy, to tylko niektóre określenia które i tak nie oddadzą w całości modelu Longines Record 40 mm L2.821.4.72.2.

 

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają gwarancję, opakowanie i wszystkie dokumenty producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu, lub faktura sprzedaży.

 

 

Płeć

Mechanizm

Szkiełko

Szafirowe

Koperta

Stal szlachetna połączona ze złotem 18ct

Pasek

Skóra naturalna

Wodoszczelność

30 m/ 3 ATM

Funkcje

Certyfikat chronometru COSC, Datownik

Szerokość koperty (mm)

40.0

Grubość koperty (mm)

0.0

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.