Longines Record L2.320.4.11.2

Original price was: 8 730 zł.Current price is: 5 240 zł.

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

zegarek w opakowaniu zastępczym, z certyfikatem chronometru Longines i gwarancją sprzedawcy na 2 lata.

Na stanie

Wysyłamy w 24 godziny

Darmowa dostawa od 300 złotych

100% oryginalności

20 lat doświadczenia na rynku

Dogodne raty

Darmowy zwrot 14 dni

Grawerowanie w uzgodnieniu z klientem

Gwarancja najniższej ceny

Szwajcarska marka i producent zegarków Longines jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych firm na rynku zegarkowych wytwórców, a zegarki Longines od wielu już lat goszczą na nadgarstkach użytkowników czasomierzy. Co ważne, także w Polsce możemy spotkać tak wiekowe – przedwojenne i powojenne, jak i kilkudziesięcioletnie, czy stosunkowo młode zegarki marki Longines. Marka Longines w swojej aktywności promocyjnej odwołuje się do hasła „Elegance is an Attitude” – który to slogan możemy przetłumaczyć jako: „Elegancja to postawa”.
Tak, jak szerokie jest grono ambasadorów marki, jak szerokie jest spektrum aktywności marki, tak szeroka jest także oferta czasomierzy, które podzielone są na następujące linie wzornicze: Wśród modeli o charakterze sportowym należy wymienić linie: Agassiz, Conquest, Conquest Classic, Heritage Diver, Heritage Military, Heritage Avigation, Heritage Technical Milestones, HydroConquest, Zegarki klasyczne skupione są w liniach: Flagship, Heritage Classic, La Grande Classique de Longines, La Grande Classique de Longines Tonneau, Longines DolceVita, Longines Evidenza, Longines Equestrain Pocket Watch, Longines Lyre, Longines Mini, Longines PrimaLuna, Longines Symphonette, The Longines Elegant Collection, The Longines Master Collection, The Longines Saint-Imier Collection, The Longines Equestrian Collection, Presence.

Warto go mieć na nadgarstku…

Mistrzowskie know-how z certyfikatem COSC – Stworzone w duchu tradycji zegarmistrzowskiej Longines, automatyczne modele Record łączą klasyczną elegancję i doskonałość, w pełni zasługując na miano flagowych modeli marki. Wśród licznych atutów tych perfekcyjnych czasomierzy warto wymienić mechanizm ze sprężyną z monokryształu krzemu o unikalnych właściwościach. Longines Record L2.320.4.11.2 to pierwszy zegarek Longines z certyfikatem chronometru wydanym przez oficjalny szwajcarski instytut testowania zegarków COSC.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Doskonale zbilansowana i zgrabna konstrukcja Longines Record L2.320.4.11.2 olśniewa płaską stylistyką stalowej koperty w rozm. 26mm o szczelności 30 metrów, srebrna tarcza przykuwa wzrok niebieskimi termicznie barwionymi wskazówkami, a zabezpieczona jest oczywiście szafirowym szkłem. Od razu widzimy że mamy do czynienia z wyrobem luksusowym, do budowy którego wybrano najlepsze z dostępnych materiałów. Na godzinie 3 miejsce znalazł tradycyjny datownik. Za wskazania odpowiadają rzymskie znaczniki godzin w czarnym kolorze , które są wyjątkowo czytelne. Całość umieszczono na brązowym pasku z wygodnej i pięknej skóry cielęcej – to dzieło sztuki pełniące również ozdobną funkcję.  Record Lady to również wyjątkowe wnętrze ze względu na mechanizm L592.4 z certyfikatem chronometru (COSC) opartym na werku ETA  A20.L01 którego pracę podziwiać możemy przez szafirowe szkło od spodu – na deklu zegarka.

Nasza ocena…

Zachwycający pod wieloma względami, robiący duże wrażenie swoją stylową prostotą Longines Record L2.320.4.11.2. Urzeka walorami użytkowymi, i kusi uniwersalnością zastosowania.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu, lub faktura sprzedaży.

Mechanizm

Szkiełko

Szafirowe

Koperta

Stal szlachetna

Wodoszczelność

30 m/ 3 ATM

Funkcje

Certyfikat chronometru COSC, Datownik

Szerokość koperty (mm)

26.0

Grubość koperty (mm)

0.0

Pasek

Skóra naturalna

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.