Longines Record Lady COSC Chronometer Diamonds L2.320.0.87.6 (Wybór Kate Winslet)

15 000 

zegarek sprzedajemy bez opakowania Longines i gwarancji

Brak w magazynie

Szwajcarska marka i producent zegarków Longines jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych firm na rynku zegarkowych wytwórców, a zegarki Longines od wielu już lat goszczą na nadgarstkach użytkowników czasomierzy. Co ważne, także w Polsce możemy spotkać tak wiekowe – przedwojenne i powojenne, jak i kilkudziesięcioletnie, czy stosunkowo młode zegarki marki Longines. Marka Longines w swojej aktywności promocyjnej odwołuje się do hasła „Elegance is an Attitude” – który to slogan możemy przetłumaczyć jako: „Elegancja to postawa”.
Tak, jak szerokie jest grono ambasadorów marki, jak szerokie jest spektrum aktywności marki, tak szeroka jest także oferta czasomierzy, które podzielone są na następujące linie wzornicze: Wśród modeli o charakterze sportowym należy wymienić linie:
Agassiz, Conquest, Conquest Classic, Heritage Diver, Heritage Military, Heritage Avigation, Heritage Technical Milestones, HydroConquest,
Zegarki klasyczne skupione są w liniach:
Flagship, Heritage Classic, La Grande Classique de Longines, La Grande Classique de Longines Tonneau, Longines DolceVita, Longines Evidenza, Longines Equestrain Pocket Watch, Longines Lyre, Longines Mini, Longines PrimaLuna, Longines Symphonette, The Longines Elegant Collection, The Longines Master Collection, The Longines Saint-Imier Collection, The Longines Equestrian Collection, Presence.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

DOKŁADNIE TEN MODEL ZOSTAŁ WYBRANY PRZEZ AMBASADORKĘ FIRMY LONGINES – KATE WINSLET

Mistrzowskie know-how z certyfikatem COSC – stworzone w duchu tradycji zegarmistrzowskiej Longines, automatyczne modele Record łączą klasyczną elegancję i doskonałość, w pełni zasługując na miano flagowych modeli marki. Wśród licznych atutów tych perfekcyjnych czasomierzy warto wymienić mechanizm ze sprężyną z monokryształu krzemu o unikalnych właściwościach. Longines Record Lady COSC Chronometer Diamonds L2.320.0.87.6 to pierwszy zegarek Longines z certyfikatem chronometru wydanym przez oficjalny szwajcarski instytut testowania zegarków COSC.

Warto go mieć na nadgarstku…

Jak mawiała Marilyn Monroe „ Diamenty są najlepszym przyjacielem kobiety” i coś w tym jest, bo która Pani przejdzie obojętnie obok stalowej koperty 3atm (30metrów) szczelności wysadzanej 52 drogocennymi kamieniami, z czego 12 swoje miejsce znalazło na tarczy tego urokliwego zegarka. Tarcza wykonana z jasnej macicy perłowej z niebieskimi termicznie barwionymi wskazówkami robi piorunujące wrażenie, mieniąc się dziesiątkiem odcieni, a zabezpieczona jest oczywiście szafirowym szkłem. Od razu poznajemy, że mamy do czynienia z wyrobem luksusowym, do budowy, którego wybrano najlepsze z dostępnych materiałów. Bransoleta o unikalnej konstrukcji ogniw (możliwość skrócenia) to dzieło sztuki pełniące również ozdobną funkcję. Longines Record Lady COSC Chronometer Diamonds L2.320.0.87.6 to również wyjątkowe wnętrze ze względu na mechanizm L592.4 z certyfikatem chronometru (COSC) opartym na werku ETA A20.L01 którego pracę podziwiać możemy przez szafirowe szkło od spodu – na deklu zegarka.

Nasza ocena…

Zachwycający pod wieloma względami, robiący duże wrażenie swoją delikatnością. Kto wie – może wzbudzający zazdrość? Longines Record Lady COSC Chronometer Diamonds L2.320.0.87.6 polecany dla kobiety pewnej siebie, odnoszącej sukcesy i potrafiącej docenić walory wyjątkowych rzeczy. Która wie, że „diamenty są wieczne”.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu, lub faktura sprzedaży.

 

Płeć

Mechanizm

Szkiełko

Szafirowe

Koperta

Stal szlachetna

Bransoleta

Stal szlachetna

Wodoszczelność

30 m/ 3 ATM

Funkcje

Certyfikat chronometru COSC, Datownik, Diamenty na obwodzie koperty, Diamenty na tarczy, Tarcza zegarka wykonana z masy perłowej

Szerokość koperty (mm)

26.0

Grubość koperty (mm)

10.2

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.