Longines Spirit L3.811.4.93.6

Original price was: 9 480 zł.Current price is: 6 636 zł.

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

Brak w magazynie

Szwajcarska marka i producent zegarków Longines jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych firm na rynku zegarkowych wytwórców, a zegarki Longines od wielu już lat goszczą na nadgarstkach użytkowników czasomierzy. Co ważne, także w Polsce możemy spotkać tak wiekowe – przedwojenne i powojenne, jak i kilkudziesięcioletnie, czy stosunkowo młode zegarki marki Longines. Marka Longines w swojej aktywności promocyjnej odwołuje się do hasła „Elegance is an Attitude” – który to slogan możemy przetłumaczyć jako: „Elegancja to postawa”.
Tak, jak szerokie jest grono ambasadorów marki, jak szerokie jest spektrum aktywności marki, tak szeroka jest także oferta czasomierzy, które podzielone są na następujące linie wzornicze: Wśród modeli o charakterze sportowym należy wymienić linie:
Agassiz, Conquest, Conquest Classic, Heritage Diver, Heritage Military, Heritage Avigation, Heritage Technical Milestones, HydroConquest,
Zegarki klasyczne skupione są w liniach:
Flagship, Heritage Classic, La Grande Classique de Longines, La Grande Classique de Longines Tonneau, Longines DolceVita, Longines Evidenza, Longines Equestrain Pocket Watch, Longines Lyre, Longines Mini, Longines PrimaLuna, Longines Symphonette, The Longines Elegant Collection, The Longines Master Collection, The Longines Saint-Imier Collection, The Longines Equestrian Collection, Presence.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Longines Spirit L3.811.4.93.6 to najnowszy męski model, odnoszący się do bogatej historii marki i jej powiązań z pionierami lotnictwa. Harmonijna budowa, czytelność i kompaktowe rozmiary to główne zalety tego modelu. Referencją tą Longines pokazuje jak można połączyć klasyczne właściwości modelu typu „pilot” z codziennym nowocześnie zaprojektowanym zegarkiem.

Warto go mieć na nadgarstku

Koperta w rozmiarze 40 mm, 100 metrów (10 atm.) szczelności wykonana ze stali wysokiej jakości to w dzisiejszych czasach rzadkość w męskich kolekcjach, przez co zegarek ten zyskuje uniwersalnego zastosowania. Tarcza zegarka Longines Spirit L3.811.4.93.6, w odcieniu głębokiego granatu stanowi świetne tło dla jasnych, fluorescencyjnych, nakładanych indeksów. Podobnie jak wskazówki mające charakter „z epoki” które nawiązują do korzeni i dziedzictwa linii wzorniczej. Smaczkiem i ciekawym zabiegiem stylistycznym jest czerwony grot wskazówki sekundowej który nadaje swoistego pazura dosyć konserwatywnej całości. Na dolnej części tarczy umieszczono specyficzne 5 gwiazdek i napis chronometr odnoszący się do automatycznego mechanizmu L888.4 z certyfikatem chodu COSC (gwarantującym dokładność, przebadany przez szwajcarski instytut) Poprzez zastosowanie odpornego na zarysowania szkła szafirowego z anty refleksem mamy pewność że przez lata na jego powierzchni nie zauważymy żadnej rysy. Zegarek został zamontowany na solidnej stalowej bransolecie ( możliwość skrócenia)

Nasza ocena

Longines Spirit L3.811.4.93.6 to zegarek nie tylko dla fanów awiacji, to piękny mechaniczny model o doskonałym certyfikowanym mechanizmie, który pokazuje klasę swojego właściciela. Sprawdzi się jako model na co dzień i od święta dzięki rozmiarowi i nie narzucającemu się wzornictwu.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają gwarancję, opakowanie i wszystkie dokumenty producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu, lub faktura sprzedaży.

 

Płeć

Mechanizm

Szkiełko

Szafirowe

Koperta

Stal szlachetna

Bransoleta

Stal szlachetna

Wodoszczelność

100 m/ 10 ATM

Funkcje

Certyfikat chronometru COSC, Datownik, Zakręcana koronka

Szerokość koperty (mm)

42.0

Grubość koperty (mm)

0.0

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.