Zegarek na co dzień, na święta i od czasu do czasu kupuj… w salonie odCzasu doCzasu

Zegarek na co dzień

Dlaczego zegarkowy upominek jest najlepszy?

Zegary i zegarki od zawsze były potwierdzeniem uporządkowanego stylu życia i odpowiedniej pozycji miasta lub budynku zwieńczonego zegarem. Co dekoruje noszącego?  – zegarek na co dzień, na święta i od czasu do czasu.
Czasomierz dekoruje  i dodaje prestiżu osobie  noszącej go na nadgarstku. Dziś w dobie zachwytu nad możliwościami elektroniki, tradycyjny zegarek jest cały czas poszukiwanym elementem stroju.

Zegarek na co dzień, na święta i od czasu do czasu kupuj… w salonie odCzasu doCzasu

Zawsze dopasowany do pozostałych części garderoby może być także potwierdzeniem dobrego gustu, stylu i zegarkowej wiedzy przede wszystkim osoby noszącej czasomierz, ale także tej sprawiającej prezent.

Zegarki są tworzone do używania na wiele lat i zawsze sprawiają dużo radości obdarowanej osobie.

Z zegarkiem warto być zawsze!

“…na co dzień, na święta i od czasu do czasu kupuj… w salonie odCzasu doCzasu

Zegarek kupuj w sprawdzonym, fachowym salonie

Zegarek kupuj w sprawdzonym, fachowym salonie

Przy braku zegarka często mówimy że „bez zegarka czujemy się jak bez ręki”, o mechanicznych modelach mówimy, że: „mają duszę”. Czy tak ważny dla nas przedmiot tak związany z właścicielem można kupować w przypadkowym miejscu?

Pewnie każdy z nas ceni sobie rodzinnego lekarza swojego dentystę. Tak samo jak medyka, warto mieć zaprzyjaźniony sklep oferujący zegarki, zapewniający nie tylko nabycie czasomierza, ale także jego obsługę.

Zegarek na co dzień, na święta i od czasu do czasu kupuj… w salonie odCzasu doCzasu

Potrzebujemy zmieniać paski, poprawić zamek bransolety, wykonać czy zlecić producentowi przegląd mechanizmu, wymienić zegarkową baterię. Wykonując tego rodzaju usługi w jednym miejscu – w miejscu zakupu możemy być pewni, że zegarek jest w dobrych rękach.

Oferując zegarek, dobry salon sprzedaży niejako przyjmuje na siebie obowiązek przyszłej jego obsługi, więc stara się oferować takie produkty, które tego rodzaju obsługę na najlepszym poziomie i przez długi czas zapewnią.
“…na co dzień, na święta i od czasu do czasu kupuj… w salonie odCzasu doCzasu

Jak wybrać zegarek?

Jak wybrać zegarek?

Tylko w przypadku damskiej sukienki możemy powiedzieć „mała czarna zawsze się sprawdza!”. Zegarek, czy to damski, czy męski dobieramy dla każdej osoby i okoliczności indywidualnie. Przed decyzją powinniśmy zdawać sobie sprawę, że inny czasomierz potrzebny jest przy czynnym uprawianiu sportu, inny tylko do stroju sportowego, różny do stroju biurowego, a jeszcze inny na wytworny bal.

Dla każdego właściciela, zegarek poza wskazywaniem czasu może też spełniać inną funkcję. Może być niewyróżniającym się, jednym z wielu elementów stroju, ale może też być przedmiotem zwracającym uwagę.

Zegarek na co dzień, na święta i od czasu do czasu kupuj… w salonie odCzasu doCzasu

Decyzja jakiego rodzaju ma być czasomierz należy do jego przyszłego posiadacza. W naszym salonie mówimy czasami, że „nie ma złych zegarków, są tylko źle dopasowane”.

Mamy również doświadczenie, że zegarek kupowany dla siebie, albo jako upominek dla drugiej osoby zwykle sprawia dużą przyjemność z użytkowania przez szereg kolejnych lat.

Zachęcając do przyjęcia tych drobnych, pierwszych sugestii dotyczących wyboru zegarka nakłaniamy nie tylko do świątecznych zakupów. Zapraszamy do nas.

“Zegarek na co dzień, na święta i od czasu do czasu kupuj… w salonie doCzasu doCzasu”

Dlaczego warto kupować zegarki markowe?

Dlaczego warto kupować zegarki markowe?

Jeszcze przed rozpoczęciem dywagacji na temat wyrobów markowych, trzeba zaznaczyć, że słowo „markomania” opisujące zjawisko wzrostu znaczenia marki, jest w branży zegarkowej słowem priorytatywnym w znaczeniu pozytywnym.

W zegarmistrzostwie marka produktu istniała praktycznie „od zawsze” i to w każdym rodzaju wyrobów – czy to zegarów, czy zegarków i w każdym segmencie cenowym. To nie przypadek, że tarcze zegarków opatrzone były nazwą – nazwiskiem producenta.

Zegarek na co dzień, na święta i od czasu do czasu kupuj… w salonie odCzasu doCzasu

Dzisiaj w aspekcie marki ścierają się zupełnie różne tendencje: jakość i unikatowość wyrobu, oraz niekwestionowana wartość wynikająca z rodzaju użytego materiału z ogólną rozpoznawalnością (choć czasami tylko poprzez metkę) wyrobu markowego.

Można zauważyć, że coraz częściej znaczenie rozpoznawalności marki jest większe i przebija w tym zestawieniu nawet połączone siły:  unikatowości wyrobu, małoseryjnego sposobu wytwarzania, indywidualnych dedykacji zleceniodawcy i własną, wysoką wartość użytych kamieni jubilerskich.

Niezależnie od jednoznacznej rozpoznawalności wyrobów, marka stała się także swego rodzaju gwarancję jakości (w odpowiedniej dla danej marki klasie) czy poziomu serwisu, a przede wszystkim podświadomego zaufanie co do poprawnego zakupu (stosunek cena/jakość). Zjawisko to powoduje, że szczególnie wśród ludzi młodych kierowanie się w stronę wyrobów markowych jest zdecydowanie częstsze.

Zegarki większych i mniejszych zegarkowych marek… „na co dzień, na święta i od czasu do czasu kupuj w salonie doCzasu doCzasu”