Chat with us, powered by LiveChat

Nasze zegarki w ocenie Pereza. Szafirowe Szkiełko

Pewnie większości miłośników zegarków znany jest kanał „Szafirowe Szkiełko”, emitowany na platformie YouTube. Prowadzi go Perez, który w każdym z odcinków swojego programu recenzuje jakiś zegarek.

Szafirowe Szkiełko i salon odCzasu doCzasu

W ostatnim czasie jako salon, ale ku obopólnej korzyści, rozpoczęliśmy współpracę z Perezem. My mamy możliwość zaoferowania do recenzji różnorakie zegarki z naszej oferty. Są to także wyższej jakości zegarki, niż do tej pory obecne w nagraniach. Z drugiej strony cieszymy się z podanej informacji, że to nasze zegarki są w recenzjach prezentowane.
Reklamy nigdy dosyć! Szczególnie takiej pozytywnej promocji.
Kanał Szafirowe Szkiełko zdecydowanie polecamy!

Citizen, model: AT8129-80E Limitowana edycja Jerzy Dudek

9. grudnia pojawiła się recenzja zegarka marki Citizen, model: AT8129-80E Limitowana edycja Jerzy Dudek.

Citizen, model: AT8129-80E Limitowana edycja Jerzy Dudek
Citizen, model: AT8129-80E Limitowana edycja Jerzy Dudek

Citizen, model: AT8129-80E Limitowana edycja Jerzy Dudek
Citizen, model: AT8129-80E Limitowana edycja Jerzy Dudek

„Nie ma to jak Citizen a gdy jeszcze podpisuje go Jerzy Dudek i ładuje się światłem, nastawia radiowo i chroni go szafirowe szkło to już w ogóle super 🙂 Czy przesadzam ? Zerknij.”
Perez bardzo pozytywnie ocenił ten zegarek, ale czy można inaczej?
„Z boku koperta jest doskonale wypolerowana, a uszy z góry są szczotkowane. To doskonale wchodzi w korelację z bransoletą”
Citizen przykłada bardzo dużą uwagę do obróbki powierzchniowej koperty i bransolety – tutaj mamy tego widoczne i… docenione efekty.
„Jak widzicie luma jest tylko na wskazówkach: minutowej i godzinowej”
Prawda!

„Plusem jest tak naprawdę cena. To może niektórych zaskoczyć..”
Nas nie zaskakuje, ale doceniamy, że limitowany zegarek jest utrzymany w rozsądnej, rynkowej cenie innych tego rodzaju wyrobów firmy Citizen.
Zdecydowanie polecamy ten zegarek!

Zegarek Zeppelin model 7640-1

zegarek Zeppelin model 7640-1
Zegarek Zeppelin model 7640-1

16. grudnia Perez zaprezentował recenzję zegarka Zeppelin model 7640-1. „Szkło jest wypukłe. Ono powoduje, że odnosimy wrażenie jakby tarcza była zaokrąglona”
– tak dokładnie takie obserwacje mają nasi klienci i także z tego powodu podobają się im zegarki marki Zeppelin.

Zegarek Zeppelin model 7640-1

„To jest druga strefa czasowa, którą możemy ustawić z pomocą dodatkowej koronki”
Druga strefa czasowa w dobie możliwości błyskawicznej komunikacji i globalnego zasięgu jest bardzo cenną dodatkową funkcją zegarka – ustawiając czas w strefie z której osobami mamy częsty kontakt, w każdej chwili wiemy, czy możemy się z nimi kontaktować, czy może należy poczekać.

Zegarek Zeppelin model 7640-1

„Mamy tutaj datownik. To jest tak zwany Big Date”
Panoramiczny datownik jest niezwykłym i coraz częściej stosowanym rozwiązaniem dla zegarków. Jego konstrukcja jest oczywiście bardziej rozwiniętą od standardowej dotychczas stosowanej w zegarkach, ale jest na tyle ważną, że jest coraz częściej stosowaną. .

„Pasek z klamerką z logiem Zeppelin”
Bo tak ma być!
„Mnie się bardzo podoba ta kremowa tarcza”
Nic dodać, nic ująć. Wszystkim… się podoba.

Smart zegarek firmy Alpina – AlpierX

Smart zegarek firmy Alpina – AlpierX

23. grudnia w szafirowym Szkiełku została wyemitowana recenzja zegarka firmy Alpina – AlpierX

Smart zegarek firmy Alpina – AlpierX

Ten smartwatch, to zupełna nowość w ofercie szwajcarskiej marki Alpina i wyrób zdecydowanie ciekawszy od swoich poprzedników, czy innych smartwatch na zegarkowym rynku.

Smart zegarek firmy Alpina – AlpierX

Dla tradycyjnych zegarków najważniejszymi cechami charakterystycznymi jest obudowa i tarcza. Dla smartwatcha ważne jest, by pokazać jego możliwości przy współpracy z telefonem. Cechy zegarka AlpinerX zostały doskonale wychwycone w recenzji.

Jesteśmy przekonani, że tą recenzję chwalić będą nie tylko amatorzy smart zegarków i stali widzowie Szafirowego Szkiełka, ale także ci, których recenzja przekona do zakupu, czy pomoże w użytkowaniu smart zegarka.

Mamy nadzieję, że na w kolejnych odcinkach Szafirowego Szkiełka będziemy mogli oglądać zegarki, które oferujemy w naszym salonie. Jest to na pewno doskonała forma ich przedstawienia.