Premiera książki „Czas to pieniądz…”  i wieczór autorski

Premiera książki i wieczór autorski

Na dzień 13. grudnia, na godzinę 19.00, do naszego sklepu odCzasu doCzasu w Galerii Ursynów, na warszawskim Ursynowie, mamy zaszczyt zaprosić miłośników zegarków na premierę książki: „Czas to pieniądz. Jak kolekcjonować i sprzedawać zegarki”, zorganizowaną wraz z jej autorem – Mateuszem Piechnikiem, który oczywiście będzie obecny na spotkaniu .

Partnerem spotkania jest Klub Miłośników Zegarów i Zegarków, który przez cały okres swojej działalności wspiera branżowe inicjatywy wydawnicze.  

Klub Miłośników Zegarów i Zegarków


Zapowiadana już od jakiegoś czasu i oferowana w przedsprzedaży wskazana książka jest już wydrukowana i najbliższych dniach ma pojawi się na rynku.
Jednym z miejsc jej sprzedaży jest nasz sklep, który od dawna stara się oferować różnorakie dostępne na rynku książki z dziedziny zegarów, zegarków i zegarmistrzostwa.

Książki o zegarach i zegarkach
Książki o zegarach i zegarkach

W nowej siedzibie mamy możliwości lokalowe, a dzięki przyjęciu zaproszenia przez autora premierowej książki  – Mateusza Piechnika organizujemy u nas jego wieczór autorski.

Premiera książki i wieczór autorski


Spotkanie tuż po pojawieniu się książki na rynku, pozwoli podyskutować z autorem o impulsach jakie skłoniły go do napisania książki, kłopotach z terminowym jej ukazaniem się na rynku, a także o ewentualnych dalszych planach wydawniczych.

Kupić można już teraz.
Dostawa paczkomat rusza tego samego dnia (zwykle :-))


Jak wiadomo Mateusz Piechnik powołał wydawnictwo Horologium i zgodnie z powziętymi informacjami planuje działać rynku wydawniczym, skupiając się na tematyce określonej nazwą wydawnictwa.

Premiera książki i wieczór autorski
Premiera książki i wieczór autorski

Wszystkich zainteresowanych przedstawioną tematyką i spotkaniem z autorem premierowej książki zapraszamy do przybycia do naszego sklepu w wskazanym terminie.
Zgodnie z obietnicą Mateusza Piechnika, po spotkaniu będzie można uzyskać wpis/dedykację autora  na egzemplarzach zakupionych książek.


Wszystkim, którzy zakupili  przedsprzedaży, lub dokonają zakupu na miejscu książki „Czas to pieniądz…” i przybędą na wieczór autorski, lub odwiedzą nasz sklep do końca tygodnia oferujemy książki Profesora Zdzisława Mrugalskiego:
„Czas i urządzenia do jego pomiaru”
„ Zegary elektryczne i elektroniczne”
„Królewski zegarmistrz. Adam Adamandy Kochański”
w specjalnej cenie 20,00 zł za każdą z nich (można nabyć trzy książki).


Zapraszamy!
Władysław Meller
sklep odCzasu doCzasu