Balticus Gwiezdny Pył Slim Kwarcowy Niebieski z datownikiem

Original price was: 1 900 zł.Current price is: 1 710 zł.

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

Brak w magazynie

Balticus Watches to eleganckie markowe zegarki premium męskie i damskie, które wyróżniają się ponadczasowym stylem i niezwykłym wykonaniem. Co więcej są produkowane pod szyldem polskiej marki, będąc owocem projektów gdyńskiego projektanta Piotra Ogrodowicza. Niezaprzeczalnie podróże inspirują. Czego dowodem stała się inspiracja marką JS Watch, którą okazję miał poznać Bartosz Knop, podczas swojej podróży do Islandii. Dzięki czemu kilka lat temu zaczął swoją niezwykłą przygodę z czasomierzami. Początkowo poszukiwał materiałów, które pozwoliłyby mu na stworzenie autorskiej tarczy do zegarka. Czerpiąc inspirację również z niezwykłości natury i kosmosu, która niesie ze sobą niezwykłe bogactwo. I tak powstała pierwsza seria, która otrzymała nazwę Gwiezdny Pył. Szyk, nuta tajemniczości i trochę nieziemskości, tak najlepiej określić tę kolekcję.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Model ten jest bestselerem firmy, nic dziwnego że producent postanowił zaprezentować kolejną wersję tym razem zegarek został wyposażony w mechanizm kwarcowy z datownikiem. Przez co koperta została nieco odchudzona w porównaniu do pierwszej automatycznej wersji, nie tracąc na atrakcyjności – zachowując swój pierwotny charakter.

Warto go mieć na nadgarstku…

Za mechanizm posłużył sprawdzony i ceniony za bezawaryjność werk Miyota, którego wytwórcą jest japońska firma Citizen. To co istotne mechanizm ten charakteryzuje się płaską konstrukcją co pozytywnie wpłynęło na projekt wysokości koperty. Szafirowe szkło które znane jest z pierwszej wersji odporne jest na zarysowania i świetnie chroni tarczę, która jest równie atrakcyjna jak poprzednio. Szczelność na poziomie 100 metrów zapewnia bezpieczeństwo w czasie zanurzania zegarka, nawet w czasie kąpieli. Dużym plusem tej konstrukcji jest wysoka jakość materiałów użytych w tym projekcie stal 316L w przypadku koperty i bransolety.

Nasza ocena…

Awangardowe wzornictwo które pokazuje umiejętności oraz wyobraźnie projektantów Balticus. Model który przez długi
okres czasu nie straci na aktualności. Nowoczesny zegarek kwarcowy z solidnym mechanizmem.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają minimum 2-letnią gwarancję, firmowe opakowanie oraz wszystkie niezbędne dokumenty dostarczone przez producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu lub na życzenie kupującego faktura VAT. Istnieje możliwość bezpłatnego dopasowania bransolety w naszym salonie stacjonarnym. Klienci którzy zdecydują się na zakup zegarka w naszym sklepie internetowym, także mogą liczyć na wstępne dopasowanie bransolety przed wysyłką.

 

Płeć

Mechanizm

Szkiełko

Szafirowe

Koperta

Stal szlachetna

Bransoleta

Stal szlachetna

Pasek

Skóra naturalna

Wodoszczelność

100 m/ 10 ATM

Funkcje

Datownik

Szerokość koperty (mm)

42.0

Grubość koperty (mm)

9.7

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.