Longines Legend Diver – Poland Limited Edition L3.774.8.58.9

Original price was: 43 590 zł.Current price is: 30 513 zł.

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

Nasz zegarek ma szczęśliwy numer 54

Brak w magazynie

Szwajcarska marka i producent zegarków Longines jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych firm na rynku zegarkowych wytwórców, a zegarki Longines od wielu już lat goszczą na nadgarstkach użytkowników czasomierzy. Co ważne, także w Polsce możemy spotkać tak wiekowe – przedwojenne i powojenne, jak i kilkudziesięcioletnie, czy stosunkowo młode zegarki marki Longines. Marka Longines w swojej aktywności promocyjnej odwołuje się do hasła „Elegance is an Attitude” – który to slogan możemy przetłumaczyć jako: „Elegancja to postawa”.
Tak, jak szerokie jest grono ambasadorów marki, jak szerokie jest spektrum aktywności marki, tak szeroka jest także oferta czasomierzy, które podzielone są na następujące linie wzornicze: Wśród modeli o charakterze sportowym należy wymienić linie: Agassiz, Conquest, Conquest Classic, Heritage Diver, Heritage Military, Heritage Avigation, Heritage Technical Milestones, HydroConquest, Zegarki klasyczne skupione są w liniach: Flagship, Heritage Classic, La Grande Classique de Longines, La Grande Classique de Longines Tonneau, Longines DolceVita, Longines Evidenza, Longines Equestrain Pocket Watch, Longines Lyre, Longines Mini, Longines PrimaLuna, Longines Symphonette, The Longines Elegant Collection, The Longines Master Collection, The Longines Saint-Imier Collection, The Longines Equestrian Collection, Presence.

Warto go mieć na nadgarstku…

To co sprawia że Longines jest wyjątkowym producentem, to to że tak wielką uwagę przykłada do dziedzictwa i stale uczy się czegoś nowego. Klasyczna forma zegarków typu diver została uformowana dawno temu i jest wciąż aktualna. To właśnie dzięki takim modelom jak Longines Heritage Legend Diver L3.674.4.50.0 możemy czerpać z pionierskich rozwiązań i cieszyć się z użytkowania zegarków pod wodą. Obecnie przedstawiamy Państwu wyjątkową wersję : Longines Legend Diver – Poland Limited Edition L3.774.8.58.9

 

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Złota 18 karatowa koperta Longines Legend Diver – Poland Limited Edition L3.774.8.58.9o rozm. 42mm podkreślona jest przez wąskie i dosyć długie uszy co od razu podkreśla styl vintage 300 metrów szczelność (30atm.) mówi że mamy do czynienia z rasowym nurkiem. Duże zakręcane koronki nadają bardzo technicznego wyglądu całej kopercie, jedna z nich odpowiedzialna jest za wewnętrzny, obrotowy pierścień nurkowy. Tarcza o czarnym, matowym odcieniu z gęsto rozsianymi indeksami oraz poszczególnymi cyframi tej samej barwy co oznaczenia bezela jednoznacznie wskazują na styl retro który pasuje tu jak ulał. Szafirowe szkło to nowoczesny materiał na zastosowanie którego zdecydowali się projektanci i jest to dobre posunięcie ze względu na wspaniałą przejrzystość i odporność na zarysowania, dodatkowo pokryte antyrefleksem podkreśli czytelność wskazań zegarka. Model ten zawisł na czarnym silikonowym pasku któremy woda jest w 100% obojętna. Refrencja ta zasilana jest automatycznym mechanizmem L888 za budowę którego posłużyla solidna ETA A31.L01 charakteryzujaca się ok. 64 godzinna rezerwą chodu.

Nasza ocena…

Tradycyjne wzornictwo sportowego zegarka. Pierwowzór wielu udanych projektów obecnych diverów. Solidny mechaniczny zegarek Longines Legend Diver – Poland Limited Edition L3.774.8.58.9 który sprawdzi się w wielu sytuacjach i nie koniecznie pod wodą.

Nasz zegarek ma szczęśliwy numer 54

Więcej informacji o zegarku w naszym opracowaniu: https://odczasudoczasu.pl/2020/10/zegarek-longines-legend-diver-edycja-limitowana-dla-rynku-polskiego/

 

Płeć

Mechanizm

Szkiełko

Szafirowe

Koperta

Złoto 18ct

Pasek

Gumowy

Wodoszczelność

300 m/ 30 ATM

Funkcje

Datownik, Limitowana edycja, Obrotowy pierścień nurkowy

Szerokość koperty (mm)

42.0

Grubość koperty (mm)

13.6

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.