Magazyn Zegarki i Pasja polecamy w naszym salonie odCzasu doCzasu w Złotych Tarasach

magazyn Zegarki i Pasja - nowe wydanie

Oferujemy Magazyn Zegarki i Pasja.
Już od pierwszych dni lipca mamy w salonie nowy, trzeci tegoroczny numer kwartalnika Zegarki i Pasja. Każdego z naszych klientów zachęcamy do odwiedzin salonu i odebrania swojego numeru magazynu.
Tradycyjnie magazyn jest pełen dobrej zegarkowej treści!

Z naszej oferty sklepowej znajdziemy w nim przykładowo:

Po pierwsze „zegarek okładkowy” – Frederique Constant Hybryd Manufakture

Okładka magazynu Zegarki i Pasja

Te zegarki lada moment pojawią się na rynku i mamy nadzieję, że naszym salonie znajdą się one jako w jednym z pierwszych. Smart zegarki zadomowiły się już na zegarkowym rynku na dobre. Czy dziś przyszedł czas na nową ich generację?
Frederique Constant mówi, że tak i oferuje smart zegarek w wersji Hybryd 3.0.
Do zainteresowania się tym smart zegarkiem z mechanicznym manufakturowym mechanizmem zachęcamy wszystkich miłośników zegarków.

Po drugie – mikrobrandy zegarkowe

Artykuł o mikrobrandach zegarkowych w magazynie Zegarki i Pasja

Z naszej oferty wszystkie polskie zegarki są takimi mikrobrandami i choć ich nazwy nie padają w opracowaniu, to wiadomo, że one są ważne dla naszego, polskiego rynku.
Balticus, Błonie, G. Gerlach, Polpora, Xicorr – to polskie marki i mikrobrandy, które oferujemy w naszym salonie.
Wszystko to w oferowanym Magazynie Zegarki i Pasja.

Po trzecie Certina

Artykuł o marce Certina w magazynie Zegarki i PasjaTa lubiana szwajcarska marka występuje z informacją o obchodzonej rocznicy istnienia (130 lat), a dodatkowo jest przedstawiana modelem Certina DS. Action Diver Powermatic 80.

Artykuł o zegarkach marki Certina w magazynie Zegarki i Pasja
Zegarki Certina w naszym salonie posiadają swój własny dedykowany mebel, a kolekcja prezentuje się naprawdę rewelacyjnie!
Nasza oferta zegarków Certina.

Po czwarte – MeisterSinger

Artykuł o zegarkach MeisterSinger w magazynie Zegarki i PasjaW opracowaniu przedstawione są nowe modele, które w tym roku wchodzą do oferty tej niemieckiej marki.
Wszystkie nowości są ciekawe i kierowane na rynek w segmencie cenowym budzącym najlepszą możliwość sprzedaży – tego oczekujemy!
Co by nie mówić, mimo szerokiej gamy nowości, to najładniejszy jest jednak model Lunascope z dużym, bardzo dużym wskazaniem fazy Księżyca.
Zaciekawia także interesujące sformułowanie autora – Adriana Szewczyka oddające filozofię marki MeisterSinger: „nie liczą się minuty, lecz czas” – super!
Nasza oferta zegarków MeisterSinger.

Po piąte – Chopard i Mille Miglia

Artykuł o wyścigu Mille Miglia 2018 w magazynie Zegarki i PasjaMille Miglia, czyli „Najpiękniejszy rajd na świecie” jest inspiracją dla corocznie tworzonych, limitowanych zegarków Chopard Mille Miglia. Firma Chopard jest partnerem i chronometrażystą tego rajdu. W tym roku limitowanym, opisanym w artykule jest model szaro – szary. Świetny!

Artykuł o wyścigu Mille Miglia 2018 w magazynie Zegarki i Pasja

Kolekcje: zegarków, zegarów biurkowych, artykułów piśmienniczych i okulary przeciwsłonecznych Mille Miglia prezentujemy w naszym salonie.

Nasza oferta zegarków Chopard, wraz z kolekcją Mille Miglia.

Po szóste – Junghans

Artykuł o siedzibie marki zegarków Junghans w magazynie Zegarki i Pasja

Niemiecka marka ze Schrambergu, którą oferujemy od kilku lat a naszym salonie, też od niedawna z nowym właścicielem, powoli lata odbudowuje swoją pozycję na zegarkowym rynku. Dbając o „pamięć przeszłości” przeprowadziła rewitalizację swojego charakterystycznego, tarasowego budynku (Terrassenbau) usytuowanego na zboczu góry, na krańcu miasta. Na tę okazję na rynku pojawiają się także wyjątkowe zegarki.
Charakterystyczna jest stylistyka zegarków Jungahns.
Część z zegarków tworzących ofertę marki Junghans – podobnie jak te okazyjne i limitowane tworzone są w stylistyce Bauhaus, dla której ważną osobą był, współpracujący z firmą Max Bill.
Nasza oferta zegarków Junghans.

Magazynowe dodatki

Artykuł o uczuleniach i alergiach w magazynie Zegarki i Pasja

W opracowaniu o alergiach i uczuleniach zaprezentowane zostały paski Morellato, które oferujemy w naszym salonie.
Niezwykle ciekawy jest artykuł o chronometrażu sportowym. Jest zaproszenie na festiwal Aurochronos, który odbędzie się w Łodzi 29-30 września. Są rozważania o kondycji i perspektywach zegarkowych targów.

Wszystkie artykuły są bardzo, bardzo ciekawe i dobrze napisane! Oferujemy Magazyn Zegarki i Pasja.
Zapraszamy do nas do odbioru magazynu.
Na życzenie potencjalnych kupujących w sklepie internetowym, możemy także dołączyć magazyn do wysyłki.

Władysław Meller