Dogodne raty na zakup zegarków

Już od jakiegoś czasu dla naszych klientów kupujących w naszym sklepie internetowym zegarki, zegary, czy biżuterię dostępne są bardzo dogodne raty oferowane przez bank Credit Agricole.

Raty w sklepie internetowym odCzasu doCzasu
Na zdjęciu oferta zegarków: Eterna, Junghans, Certina, Tissot, Obaku, Zeppelin, Esprit, Vostok Europe

Stroną w umowie jest klasyczny bank skierowany na konsumentów dzięki czemu rety są jednymi z najlepszych na naszym rynku (jeśli nie najlepsze bezwarunkowo) 🙂

Raty w sklepie internetowym odCzasu doCzasu
Na zdjęciu oferta zegarków: Davosa, Aviator, Epos, Alpina, Glycine, Orient

Co więcej co jakiś czas klienci kupujący zegarki, czy biżuterię na raty mogą skorzystać z opcji „Raty 0 procent”, co jest ewenementem na rynku zegarków.

Każdy kupujący bez problemu może wyliczyć wysokość kolejnych rat i bez problemu ocenić koszty ich udzielenia przed decyzją zakupową. Oczywiście wyliczenie kosztów nie dotyczy opcji „raty 0 procent” – bo wtedy takich kosztów po prostu nie ma.

Zachęcamy do zakupów w naszym sklepie internetowym www.odczasaudoczasu.pl. Zachęcamy do skorzystania z zakupów w systemie ratalnym.

Władysław Meller


Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/platne/serwer156344/public_html/odczasudoczasu.pl/wp-content/plugins/code-snippets/php/snippet-ops.php(582) : eval()'d code on line 7