Nasz zegarkowy “FashionWeeks2020”

Zegarkowy FashionWeek2020

Dla lepszego przedstawienia zegarków modowych, jakie oferujemy w naszym salonie organizujemy dla nich specjalną kampanię promocyjną. Wybór nazwy kampanii wynika z chęci wskazania zegarków – bo my zajmujemy się właśnie zegarkami, a także z rodzaju imprezy – bo w świecie mody specjalne pokazy są chętnie widziane przez potencjalnych kupujących.
Realizując takie przesłanie będziemy przybliżać marki i konkretne model zegarków, jakie zdecydowanie polecamy.

Użyj kodu “FASHIONWATCH” by otrzymać rabat 30%

30% rabatu na marki modowe!
30% rabatu na marki modowe!

W trakcie trwania kampanii – w dniach od 10 do 23 sierpnia zegarki marek: CK, Cluse, Esprit, Fossil, Michael Kors, Obaku, Skagen, Tommy Hilfiger, Von Vogel, oraz smartwatche Michael Kors, będzie można nabyć w niezwykle atrakcyjnych cenach – ze specjalnym rabatem aż 30%.

Użyj kodu “FASHIONWATCH” by otrzymać rabat 30%

Regulamin promocji znajduje się na końcu niniejszego wpisu

Wobec coraz większego wzrostu znaczenia marki z jednej strony, a z drugiej coraz częściej obecnej potrzeby doskonałego dopasowania zegarka do pozostałej części garderoby zegarki modowe są coraz bardziej popularne i coraz częściej widoczne na nadgarstkach tak znanych, jak i powszechnie spotykanych osób.

Każda z marek modowych, poza kreowaniem nowych stylizacji i ciekawych rozwiązań ma także swoje własne, charakterystyczne dla niej zwykle łatwo rozpoznawalne cechy.
Równocześnie marki modowe gwarantują ogólnoświatowy system i poziom techniczny serwisu, co jest  bardzo ważne dla często zmieniających swoje miejsce pobyto osób. Dzięki temu zakupy zegarków modowych cieszą się powodzeniem także w gronie turystów.

Poniżej staramy się przedstawić oferowane przez nas firmy modowe i konkretne modele, które w okresie kampanii polecamy w naszym salonie.

Zegarki Calvin Klein
Zegarki Calvin Klein

Zegarki CK, Calvin Klein

Zegarki tej znanej  na całym świecie marki, na zasadzie licencji produkowała szwajcarska firma Swatch Group. Co ważne, ten producent, jako ściśle związany ze szwajcarskim rynkiem i tego rynku lider, oferował zegarki Celvin Klein jako typowe szwajcarskie wyroby. Ich atrybutami są: wysoka jakość, użycie szwajcarskich składników, montaż i finalna kontrola zegarków odbywająca się w kraju Helwetów.

Zgodnie z niedawnym komunikatem, Swatch Group nie zdecydowała się kontynuować licencji na kolejne lata. To prawdopodobnie efekt podniesienia wymogów produkcyjnych dla szwajcarskich zegarków z jednej, oraz wzrost znaczenia marki, a nie kraju pochodzenia produktu z drugiej strony.
Dzięki takiemu zbiegowi okoliczności możemy zaoferować wyjątkowo wysokie rabaty na tę szwajcarską markę zegarków modowych.
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą:

Zegarki Esprit
Zegarki Esprit

Zegarki Esprit

Marka ESPRIT zawsze fascynowała ludzi młodych i radośnie nastawionych do rzeczywistości. Takie też są zegarki opatrzone logiem tej światowej marki. Te zegarki, podobnie jak inne elementy stroju, nie tyle są robione zgodnie trendami mody, co kreują nowe trendy dla zegarków. O ich jakości świadczą pozytywne opinie użytkowników, sprzedawców i dość łatwo, już na pierwszy rzut oka rozpoznawalna jakość wykonania.

Przy jakości wykonania gwarantującej wieloletnie użytkowania każdego z zegarków, producent oferuje je w bardzo atrakcyjnych cenach.
Na okazję „Zegarkowego FashionWeeks2020” my oferujemy je w specjalnej, wyjątkowej cenie.

CK biżuteria
CK biżuteria

CK biżuteria, Calvin Klein

Zegarki to rodzaj biżuterii, ale niektóre firmy, szczególnie z grupy marek modowych obok zegarków oferują także swoją biżuterię. Taką właśnie wykonaną w stali biżuterię oferuje marka Calvin Klein. Ciekawe wzornictwo, wysoka jakość wykonania, funkcjonalne wykonanie – to cechy charakterystyczne dla biżuterii spod znaku Calvin Klein.

Stal szlachetne jest gwarancją trwałości i bezpieczeństwa użytkowania, a dzięki obróbce powierzchniowej (polerowanie, satynowanie, grawerowanie) i złoceniom uzyskano różnorakie efekty świetlne i ciekawą kolorystykę wyrobów. Doskonały efekt zapewniają także zastosowane kamienie dekoracyjne – kryształy Svarowski.
Na okazję „Zegarkowego FashionWekk2020” biżuterię Calvin Klein oferujemy je w specjalnej, wyjątkowej cenie.

Zegarki Obaku
Zegarki Obaku

Zegarki Obaku

Zegarki Obaku są doskonałym przykładem lubianego przez szerokie grono osób duńskiego,  czy szerzej skandynawskiego wzornictwa.
Tego rodzaju stylistyka cieszy się powodzeniem dla wielu różnorakich przedmiotów użytkowych. To nie przypadek, że wyroby z IKEA robią furorę wśród ludzi młodych, a bez nadmiernego obnoszenia się są także chętnie kupowane przez wszystkich. Skandynawskie wzornictwo jest na tyle charakterystyczne, że znalazło swoje miejsce także na rynku zegarkowym. Przykładem tego trendu są właśnie zegarki Obaku, które cieszą się powodzeniem na wielu rynkach.

To nie przypadek, bo nabywcy zegarków Obaku wolą wyrażać swoją indywidualność za pomocą detali niż ostentacyjnego luksusu czy krzykliwych kolorów. Oni cenią sobie wygodę użytkowania i dobre dopasowanie tego rodzaju przedmiotu, a ponad trendy stawiają wysoką jakość. Lubią klasykę, przełamują ją jednak dużą dozą nonszalancji i finezyjnymi detalami. Zegarki Obaku spełniają takie właśnie ich wymagania.

Zegarki Cluse

blank
Zegarki Cluse

Zegarki marki Cluse są doskonały potwierdzeniem sugestii, że prosta forma może być bardzo ujmująca , a zegarki w taki właśnie sposób wykonane mogą być poszukiwane przez wielu potencjalnych nabywców. Cluse  – to modna stylistyka, to sztuka prostoty, która zachwyca.
Każdy zegarek tej marki, dzięki łatwej  do wykonania wymianie paska daje nieskończone możliwości. Minimalistyczne wzornictwo przy trosce o wysoką jakość wykonania i indywidualnej stylistyce stwarza doskonałe możliwości i jest lubiane przez potencjalnych kupujących. 

Cluse to jedna z marek, których powstanie nie wywołało rewolucji w zegarmistrzostwie, ale zaopatrzyło cale rzesze osób w ukochane dla nich zegarki. Oglądając wyroby sygnowane marką Cluse wiemy, że powstały one z pasji do tworzenia rzeczy ciekawych i na pewno powstały z myślą o kobietach. Tę sugestię potwierdza motto firmy: „Tworzy piękne zegarki będące uosobieniem kobiecej zmysłowości”.

Zegarki Michael Kors

Zegarki Michael Kors
Zegarki Michael Kors

Michael Kors to światowej sławy, wielokrotnie nagradzany projektant wyrafinowanych strojów i luksusowych akcesoriów. Swoją firmę Michael Kors założył już w roku 1981, kiedy to zaprojektował pierwszą kolekcję strojów, ale na sukces jako projektanta i szeroki rozgłos pracował przez kolejne lata.
Dziś ta szeroko znana marka oferuje szereg produktów: elementy i całe komplety strojów damskich i męskich, akcesoria, obuwie, zegarki, biżuterię, okulary i pełną linię produktów zapachowych.

Wspomniane zegarki Michael Kors są wyrobami bardzo charakterystycznymi i z daleka rozpoznawalnymi. Oczywiście jednoznaczną identyfikację marki można określić po logotypie, ale zegarki Michael Kors są z daleka rozpoznawalne i to one są inspiracją dla innych projektantów w branży.

Złoto, złoto, złoto, srebro, przepych, przepych, przepych, agresywne kształty, wyraźne połyskliwe powierzchnie – to wyróżniki zegarków Michael Kors. Wydaje się, że takie zestawienie jest wybuchowe i nie ma szans na sukces, a jednak to właśnie zegarków oznaczonych logiem Michael Kors poszukują kobiety..
Widzisz zegarek i… wiesz, że to jest Michael Kors, bo te zegarki tak właśnie mają, że są rozpoznawalne z daleka.
Także dzięki temu wzbudzają pożądanie innych.

Za tym niezwykłym światem stoi wyjątkowa osoba – projektant z wrodzonym poczuciem przepychu i niezachwianym okiem do ponadczasowego szyku. Michael Kors zdobył wiele wyróżnień w branży modowej, został uhonorowany za swoją filantropię oraz zdobył szacunek i sympatię milionów osób. Całkowicie oddany swojej wizji stylu, który jest zarówno wyrafinowany, jak pobłażliwy, tak kultowy, jak nowoczesny, stworzył trwałe imperium luksusowego stylu życia o globalnym zasięgu.

SKAGEN

Zegarki Skagen
Zegarki Skagen

Przedstawiając się firma Skagen  przekazuje, iż już od ponad 30 lat jej zegarki są kwintesencją duńskiego stylu i duńskiej kultury. Teraz dzięki ugruntowanej pozycji na rynku jest ona jeszcze bardziej duńska niż kiedykolwiek przedtem.

Zegarki Skagen są wybitnym przedstawicielem duńskiej stylistyki, która króluje w wielu dziedzinach życia.
Od wybrzeży i najbardziej na północ wysuniętego miasta Skagen, przez architekturę prowincji i wyjątkowe miasta których kwintesencją jest Kopenhaga, zbierany jest duch regionu, który jest inspiracją do tworzonych zegarków.
To ta twórcza energia napędza projekty marki, projekty zegarków i biżuterii przez dziesięciolecia i inspiruje projektantów marki  do odkrywania duńskiego ducha marki na nowo – do przedefiniowania tego nowoczesnego stylu. Jest to też swego rodzaju zabawa z pojawiającymi się nowymi trendami mody, to swego rodzaju podróż –  projektowanie z myślą o przyszłości.

Założona w Ameryce przez parę Duńczyków firma, miała lokalnie sprzedawać ekskluzywne produkty duńskiego dyktatora mody. Dziś należąca do amerykańskiego koncernu Fossil Group marka oferuje zegarki na całym świecie, ale operuje w segmencie przystępnych cenowo produktów.

Duńskie wzornictwo zegarków Skagen jest elementem, który w całej tej historii się nie zmienia i jest dominującym i wyróżniającym dla tej firmy. Co więcej logo produktów też jest „duńskie” – symbolizuje spotkanie duńskich cieśnin Skagerrak i Kattegat.

Czym charakteryzuje się ta wynoszona na piedestał przez markę Skagen duńska stylistyka?
Po pierwsze ono też się zmienia, a to właśnie miedzy innymi marka Skagen kreuje te nowoczesne trendy.
Duński, czy szerzej skandynawski styl determinuje luźna elegancja symbolizowana białą koszulą stroju, a w zegarkach delikatnymi elementami, białą tarczą i jasnymi, pastelowymi kolorami pasków.

Tommy Hilfiger

blank
Tommy Hilfiger

Tommy Hilfiger – w tych zegarkach znajdziemy nowojorski, amerykański styl, mix nowoczesności i tradycji, co w efekcie daje stylistykę sprawiającą radość ich posiadaczom.

Tommy Hilfiger to oczywiście marka modowa, która wywodzi swoją nazwę od nazwiska i imienia swojego twórcy i kreatora mody – Thomasa Jacoba Hilfigera. Ta amerykańska marka klasyfikowana jest w klasie premium. W swojej ofercie poza odzieżą, obuwiem, akcesoriami, zapachami i elementami wyposażenia domu, posiada ona nas najbardziej interesujące, ciekawie zaprojektowane zegarki.

Na pozór można by sugerować, że najważniejszym elementem zegarków marki Tommy Hilfiger jest obecność szeroko rozpoznawalnego logotypu na tarczy zegarka.
Tak. Logotyp jest rzeczywiście szeroko rozpoznawalny, ale ta znajomość wynika przede wszystkim z ciekawej, ujmującej stylistyki wyrobów i z zaufania do produktów nim opatrzonych.

Produkcją i dystrybucją marki Tommy Hilfiger od  2001 roku zajmuje się doskonale znana na zegarkowym rynku, szwajcarska Grupa Movado. Swoje branżowe doświadczenie z zegarków luksusowych firma ta wykorzystuje do projektowania ciekawych stylistycznie i dobrze wykonanych zegarków sygnowanych marką Tommy Hilfiger.  

Ich oferta, która obejmuje tak wyroby damskie, jaki i męskie jest dość zróżnicowana. W tych produktach znajdziemy szerokie spektrum zegarkowych możliwości, a służą one temu, by w każdym sezonie tworzyć ciekawe, interesujący wzory zegarków idealnie komponujących się z aktualnie promowanymi, najnowszymi kolekcjami ubrań marki.

Zegarki posiadają stalowe srebrzyste, złocone, a także barwione na inne kolory koperty, szkła mineralne, stalowe brano sloty, paski ze skóry, kauczuku, czy innych tworzyw sztucznych. W zależności od modelu o różnej klasie wodoszczelności 3 atm – 10 atm.

Fossil, Michael Kors Access, Von Vogel

Regulamin promocji Zegarkowy “FashionWeeks2020”

 1. Promocja umożliwia obniżenie ceny produktu nią objętego o 30% od ceny producenta, po wpisaniu w przeznaczonym miejscu kodu: FASHIONWATCH.
 2. Promocja obowiązuje od 10 sierpnia 2020 roku do 23 sierpnia 2020 roku włącznie.
 3. Promocja obejmuje produkty następujących producentów (kategorii):
  • Calvin Klein
  • Cluse
  • Esprit
  • Fossil
  • Michael Kors
  • Michael Kors Access
  • Obaku
  • Skagen
  • Tommy Hilfiger
  • Von Vogel
 4. Promocja dotyczy zegarków dostępnych, tj. dla których możliwe jest dodanie produktu do koszyka.
 5. Promocja nie łączy się z rabatami już obowiązującymi na stronie oraz z innymi kodami rabatowymi. Przykłady:
  1. Cena zegarka objętego niniejszą promocją jest już obniżona o 25% (z 1000 zł do 750 zł.) Użycie kodu spowoduje ponowne obliczenie rabatu 30% od ceny wyjściowej (z 1000 zł do 700 zł).
  1. Cena zegarka objętego niniejszą promocją jest już obniżona o 40% (z 1000 zł do 600 zł.) Użycie kodu spowoduje ponowne obliczenie rabatu 30% od ceny wyjściowej (z 1000 zł do 700 zł). W takiej sytuacji, aby skorzystać z wcześniejszego upustu, wystarczy usunąć produkt z koszyka i dodać go ponownie.
  1. Nasz stały klient posiada kod rabatowy na kwotę 100 zł za zakupy w naszym sklepie. Dodaje do koszyka produkt objęty niniejszą promocją. Nie może on wykorzystać obu kodów, ale może wybrać ten, który w danej sytuacji będzie korzystniejszy.
 6. Zegarki niedostępne mogą zostać zamówione po kontakcie z obsługą salonu. Rabat 30% od aktualnie obowiązującej u dystrybutora ceny zegarka zostanie uwzględniony. Obsługa może odmówić zamówienia, jeśli produkt jest niedostępny u odpowiedniego dystrybutora.