„odCzasu doCzasu”. Jesteśmy na Ursynowie

Mamy nadzieję, że przez kilkanaście lat funkcjonowania pod szyldem: „odCzasu doCzasu”, a przedtem także „Ornament” udało się nam zyskać szerszą rozpoznawalność na zegarkowej mapie Polski. Poza sprzedażą zegarków i biżuterii, gdzie w naszej historii oferowaliśmy bardzo, bardzo szeroki zakres zegarkowych i biżuteryjnych marek, prowadziliśmy także usługi zegarmistrzowskie. Jako jedyni w Polsce posiadaliśmy szeroką ofertę polskich marek zegarkowych, jako jedyni oferowaliśmy książki o zegarkach i zegarmistrzostwie.

Budynek z Galerią Ursynów, aleja Komisji Edukacji Narodowej 36

Teraz jesteśmy na Ursynowie, tutaj kontynuując naszą działalność i choć nie mamy już kilku z posiadanych kiedyś marek, to warto w tym miejscu o nich wspomnieć.
Z firm szwajcarskich były to choćby: IWC, Chopard, Maurice Lacroix, Oris, Longines, TAG Heuer, Eterna, Epos, Certina, Frederique Constant, Atlantic, Rado, Tissot, Aerowatch, Aviator, Davosa, Roamer, Adriatica i Calvin Klein.
Z firm japońskich oferowaliśmy zegarki marek: Citizen, Seiko, Orient, Casio, Casio G-Shock, Edifice.
Z firm niemieckich: Junghans, MeisterSinger, Zeppelin,
Jako jedyni w Polsce oferujemy także szeroki wybór polskich marek zegarkowych. Są to: Polpora, Xicorr, Gerlach, Błonie i Balticus
Mamy również szeroką ofertę zegarków firm modowych: Fossil, Skagen, Obaku, Michael Kors, Invicta, Tommy Hilfiger, Cluse, Esprit.
Są u nas marki: Szturmanskie, Vostok Europe, Lip i inne.

Nasz sklep w Galerii Ursynów

Po prawie piętnastu latach działalności w Złotych Tarasach byliśmy zmuszeni do przeniesienia sklepu w inne, przyjaźniejsze dla nas miejsce.

Mapa dojazdu Galeria Ursynów
Parking w Galerii Ursynów

Od początku listopada jesteśmy w Galerii Ursynów – oczywiście na warszawskim Ursynowie.
To bardzo komfortowe miejsce w aspekcie lokalizacji – przy stacji metra Natolin i w lokalizacji o dużym prawdopodobieństwie znalezienia wolnego miejsca parkingowego w okolicy, czy też płatnego na parkingu Galerii.
Niestety jest to także trochę zaniedbana promocyjnie lokalizacja, która nie posiada jakiejkolwiek, nie mówiąc już o spójnej dla mieszczących w galerii sklepów polityki reklamowej.
To odbija się na wizerunku Galerii, ale już po wkroczeniu do naszego salonu, można o tych niedogodnościach… zapomnieć.

Nasz sklep w Galerii Ursynów

Nas można znaleźć na parterze w lokalu oznaczonym numerem 54.

Dziś stoi przed nami poważne zadanie wypracowania najlepszej koncepcji dla opłacalnego i przynoszącego satysfakcję sposobu funkcjonowania zegarkowego sklepu w tym miejscu.
Zachęcamy do odwiedzin i przekazywania sugestii.

Nasz sklep w Galerii Ursynów

Teraz na pewno musimy zdecydowanie zmniejszyć nasz stan magazynowy. Nowe miejsce oczywiście nie zapewni tak dużej liczby odwiedzających nas klientów, więc zdecydowanie musimy zmniejszyć nasz stan magazynowy.
To powoduje choćby to, że skupiamy się na poprawnym działaniu strony internetowej www.odczasudoczasu.pl
Realizując tak wyznaczony plan, wyprzedajemy produkty prawie wszystkich posiadanych w ofercie marek.
Z częścią firm zakończyliśmy współpracę, z wybranymi będziemy chcieli ją kontynuować.
Staramy się i na pewno będziemy prowadzić usługi zegarmistrzowskie, ale równocześnie nie chcemy kolidować z naszym sąsiadem, który jest zegarmistrzem i prowadzi punkt usługowy w Galerii Ursynów od wielu już lat.
Książki te na pewno pozostaną w naszej ofercie – od teraz mamy nową książkę o Antonim Norbercie Patku.Zapraszamy serdecznie na stronę www.odzczasudoczasu.pl, zapraszamy do naszego sklepu w Galerii Ursynów.
Gwarantujemy profesjonalną obsługę i atrakcyjne, wyprzedażowe ceny dla wszystkich produktów przez nas oferowanych.

Władysław Meller